Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

3 Pandas 2: Night

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Dynamons 7
6+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Ponyville Adventure
0+
Monkey Happy Stage 836
6+
Horse Champs
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Fat Cat Life
6+
Save The Piggies
0+
Two Pets
0+
Egg Hunt Mania
0+
Best Friends Puzzle
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Hayvanlar
  4. 3 Pandas 2: Night

3 Pandas 2: Night - sadece birlikte güçlüsünüz!

3 Pandas 2: Night, pandaların kaçmasına yardımcı olmak için beyninizi kullanmanız gereken heyecan verici bir işaretle ve tıkla macera oyunudur.

Aman Tanrım, üç maceracı panda "3 Pandas "ın bu devam oyununda bir tekne gezisi sırasında bilinmeyen bir adaya düştüler. Dost canlısı olmayan yerlilerden aceleyle kaçtıktan ve okyanusta sürüklendikten sonra, gece denizdeki bir adada uyanırlar. Şimdi adadan kaçmak için birlikte çalışmak gerekiyor.

Üç ayının her birinin farklı yetenekleri vardır:

  • Uzun boylu panda, diğer ikisinin tutunabileceği bir tür halat oluşturarak atlayışlara veya kenarlara tutunabilir. Bu, örneğin başka türlü erişilemeyen daha alçak anahtarlara ulaşmanızı sağlar. 
  • Küçük panda diğer ikisi tarafından yukarı doğru fırlatılabilir ve böylece daha yüksekte bulunan anahtarları etkinleştirebilir. 
  • Büyük panda o kadar güçlüdür ki diğer ikisini kaldırabilir. Bu özellikle yakınlarda tırmanacak veya üzerine atlayacak bir şey olmadığında kullanışlıdır.

Üç hayvan maceracının yeteneklerini birleştirip kendi yararınıza kullanabilir misiniz? Tehlikelerin üstesinden gelin, her seviyede çıkışı bulun ve üç pandaya gece kaçışlarında yardım edin!

Keskin bir zeka ve kombinasyon becerileri gösterin ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak 3 Pandas 2: Night oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

3 Pandas 2: Night

3 Pandas 2: Night