Ateşi Söndür 2

Tüm yaş grupları için onaylandı
16.052   x Likes3.524x Dislikes
Reklam

Ateşi Söndür 2 - 20'den fazla seviyede herhangi bir yangını söndürün!

Ateşi Söndür 2, çok sayıda yangınla mücadele edebileceğiniz seviye tabanlı bir beceri oyunudur.

Kontroller: İtfaiyeciyi ok tuşları veya WASD ile hareket ettirin ve su hortumunu çalıştırmak için fareyi kullanın. Yanan noktalara nişan alın ve yangını büyük yıkıma yol açmadan söndürün. İtfaiyecinizin tüm korlara ve yanan noktalara ulaşabilmesi için yeni bir konuma geçmeye devam edin. Yangının kaynağına ulaşamıyorsanız, yangını kontrol altına almak için etrafını ıslatmak da faydalıdır.

İtfaiyecinizi yükseltmek ve onu daha iyi donatmak için kullanabileceğiniz onunla para kazanın. Ayrıca olay yerinde toplayabileceğiniz paralar daha da iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Ardından itfaiyecinin gücünü, hızını ve su deposunun boyutunu yükseltin. Suyun hortumdan dışarı itildiği kuvveti de artırabilirsiniz. Bu şekilde su jeti daha da etkili hale gelir ve daha hedefe yönelik bir şekilde kullanılabilir.

Daha yüksek seviyelerde, bazı güçlendirmeler de yangınlarla savaşmanıza yardımcı olacak ve değerli başarılar elde edebileceksiniz.

Bu yeni itfaiye oyununda herhangi bir yangını iyi bir strateji ile söndürün ve Ateşi Söndür 2'yi KralOyun'da ücretsiz çevrim içi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Ateşi Söndür 2

Ateşi Söndür 2

Originalname:
Inferno Meltdown
Oynanma sayısı:
16.933
Yayın tarihi:
12.|03.|2022
Üretici:

x