Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Autumn Celebrations

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Autumn Celebrations

Autumn Celebrations - Sonbahar görünümleri yaratın!

Autumn Celebrations, beş prensesin mükemmel sonbahar kıyafetini bulmasına yardımcı olacağınız mevsimlik bir giydirme oyunudur.

Sonbahar başladı, yapraklar renkleniyor ve balkabakları ön kapıların dışında parlıyor. Şimdi tek eksik Şükran Günü, Şükran Günü veya Cadılar Bayramı gibi tüm o atmosferik kutlamalar için doğru kıyafet. Hazırlanmak için beş arkadaş kendi sonbahar partilerini düzenliyor ve bir moda uzmanı veya stilist olarak yeteneğinize ihtiyaç duyuyorlar.

İlk olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz kırmızı, sarı ve turuncunun birçok sonbahar tonuyla makyaj yapın. Ayrıca, partiye özel bir özellik olarak, kız arkadaşlar yaratıcı yüz boyaları yapmak istiyorlar. Onlara bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Birçok farklı motif arasından seçim yapın ve yüzlerine renkli yapraklar ve kelebekler boyayın.

Kıyafetlerde de sıcak renkler hakim: Kahverengi, kestane, sarı, koyu sarı, yeşilin tüm tonlarının yanı sıra çok sayıda topraksı pastel ton. Son sıcak günlerin tadını çıkarmak için güzel bir elbise mi yoksa şöminenin önünde bir Balkabağı Baharatlı Latte ile sarılmak için rahat bir şey mi olması gerektiğine siz karar verin. Bir kot pantolonla turuncu ekose bir gömlek bile rengarenk yaprak döken ormanlarda yürürken kesinlikle iyi görünecektir. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve sonbahar sezonuna moda prensesleri ile başlayın!

Üçüncü sezon için daha fazla makyaj oyunu

Autumn Celebrations'u sevdiyseniz, neden Cadılar Bayramı partisi için üç kız öğrenciye stil verip High School Princess Monster Mash oynamıyorsunuz?

Sonbahar görünümleri yaratın ve prenseslerle yaklaşan şenlikler için havaya girin! KralOyun'da Autumn Celebrations oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Autumn Celebrations

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 29.|10.|2023
  • Publisher: Bitent (236)
Autumn Celebrations

Üye Yorumları