Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

BFF Math Class

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Makeup Girl Game
6+
Festival Besties
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. BFF Math Class

BFF Math Class - Matematik dersi için mükemmel bir görünüm yaratın!

BFF Math Class, bir öğrencinin derse hazırlanmasına yardımcı olacağınız matematik ve makyaj oyununun harika bir kombinasyonudur.

Babs uyuyakalmıştır ve her şeyden önce matematik dersinden öncedir. Daha da kötüsü, matematik öğretmeni çok katı. Zamanında hazırlanmasına yardım edebilir misin?

Okul için mükemmel bir görünüm elde etmeden önce, Babs'ın okul malzemelerini toplaması gerekiyor. Dünden kalma malzemeler hâlâ yatağın her tarafına dağılmış durumda. Kalem kutularını, kalemleri ve matematik kitaplarını sırt çantasına yerleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Su şişesini de unutmayın, ne de olsa okulda yoğun bir gün sizi bekliyor! Her şey hazır olduğunda, makyaj zamanı. Babs hâlâ uykulu ama yüz yıkama, nemlendirici ve makyajla onu yeniden ışıldatabilirsiniz!

Bundan sonra, dolabına gitme zamanı. Birçok şık etek, üst ve pantolon arasından mükemmel kıyafeti seçin. Babs elbette iyi görünmek istiyor, ancak okulda uzun bir gün için rahat da olabilir. Kıyafetini uygun aksesuarlarla tamamla ve örneğin Babs'ı okula giderken en sevdiği şarkıyı dinleyebilmesi için kulaklıkla donat.

Ama şimdi okul servisine ve matematik dersine acele edin! Öğrencinin burada da yardımınıza ihtiyacı var: matematik problemlerini ve sayı bulmacalarını çözün ve Babs'ın A+ almasını sağlayın!

Modaya uygun öğrenciler için daha fazla giydirme oyunu

BFF Math Class'i sevdiyseniz, High School BFFs Girls Team'de iki arkadaşın okul için mükemmel kıyafeti bulmasına yardım edin.

Moda ve sayılar konusundaki uzmanlığınızı kanıtlayın! KralOyun'da BFF Math Class oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

BFF Math Class

BFF Math Class

Üye Yorumları