BFF's Fun Secret Party

Tüm yaş grupları için onaylandı
20   x Likes16x Dislikes

BFF's Fun Secret Party - sürpriz bir parti düzenleyin!

BFF's Fun Secret Party, Hailey ve Ivy'yi sürpriz bir parti için şekillendirdiğiniz ve etkinlik alanını dekore ettiğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

Hailey eğlenceyi sever ve en iyi arkadaşı Ivy ile ortak arkadaşları için gizli bir parti düzenlemeye karar verir. Bunun için iki arkadaşın partinin gözdesi haline gelmeleri için uygun şekilde giyinmeleri gerekir. Önce daha renkli ve ışıltılı olabilen bir makyaj uygulayın. Vay canına etkisi için allık, göz farı, maskara, ruj ve kontakt lensleri seçin! Ardından saçınızı şekillendirin ve kesinlikle çok sade olmaması gereken doğru kıyafeti seçin. Işıkta gerçekten parlaması için payetler bile ekleyebilirsiniz. Gecenin gözdesi için farklı kumaşları ve stilleri karıştırın. Kıyafeti tamamlamak için Hailey için bir çanta ve akıllı telefon kılıfı, Ivy için de çiçekli bir aksesuar seçmeyi unutmayın.

İki arkadaş hazırlanmayı bitirdikten sonra, sıra parti mekanını hazırlamaya gelir! Bunun için halıyı, duvar rengini, kanepeyi ve masayı seçebilirsiniz. Dolaplar ve masalar da akşam için yiyecekleri yerleştirmek için kullanışlı olacaktır. Ayrıca balonlar ve duvar posterleri gibi diğer süslemeleri de seçin. Tüm bunlar yapıldıktan sonra parti başlayabilir!

En iyi parti kıyafetlerini tekrar bulun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi BFF's Fun Secret Party oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
BFF's Fun Secret Party

BFF's Fun Secret Party

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
19.|10.|2022
Üretici:
Witchhut (83)

x