Babysitter Daycare

Tüm yaş grupları için onaylandı
75%
70   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Babysitter Daycare - kum havuzundan yatma vaktine kadar dört mini oyun!

Babysitter Daycare, dört küçük çocuğa bakabileceğiniz sevimli bir bakım oyunudur.

Hem düzeni sağlayabileceğiniz hem de yaratıcı olabileceğiniz farklı görevler ve mini oyunlar içeren dört seviye boyunca oynayın. İlk olarak, kum havuzunda çocuklarla vakit geçirin ve birlikte bir kumdan kale inşa edin. Bu, bebek bakıcılığı işini eğlenceli hale getirir! Ancak bundan önce oyun alanının çöplerden temizlenmesi gerekiyor.

Küçük çocuklar sadece sevimli olmakla kalmaz, aynı zamanda bazen daha fazla kaosa da neden olurlar! İkinci adımda oyun odasını temizleyin. Çöpleri ve oyuncakları farklı kutulara ayırın ve yerleri paspaslayın.

Yatmadan önce ilk olarak banyo zamanı. Dört küçük için bir banyo hazırlayın, onları köpürtün ve yıkayıp kurulayın. Ardından küçük çocuklar için yeni renkli bebek bezleri tasarlayıp boyayın ve bunları desenler ve sevimli çıkartmalarla süsleyin.

Uyku Zamanı seviyesinde iki beşik monte edebilir, onları boyayabilir ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Çıkartmaları beşik üzerinde göründükten sonra istediğiniz yere sürükleyin. Ardından, güzel bir duvar kağıdı, zemin ve sevimli cep telefonları seçin.

Şimdi küçük çocukların farklı ihtiyaçlarını karşılayın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Babysitter Daycare oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Babysitter Daycare

Babysitter Daycare

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
17.|07.|2022
Üretici:

x