Best Viral Makeup Trends

Tüm yaş grupları için onaylandı
65%
44   x  oylandı0x  oynandı

Best Viral Makeup Trends - en yeni makyaj tekniklerini deneyin!

Best Viral Makeup Trends, çeşitli güncel makyaj çeşitlerini yeniden oluşturabileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur.

Bugün birçok farklı internet kanalında harika yeni makyaj teknikleri sunuluyor ve bazen orman yangını gibi yayılıyor. En İyi Viral Makyaj Trendlerinde, zaten viral olan çeşitli yeni renk kombinasyonlarını yeniden yaratın.

Önce uygun bir astar hazırlayın ve ardından beş farklı makyaj uygulayın. Yüz hatlarınızı şekillendirmek için astar, fondöten ve bronzlaştırıcı kullanın ve hazırlık sırasında kaşlar da doldurulmalı ve vurgulanmalıdır. Ardından fırçayı sallayın ve göz, dudak ve yanaklara makyaj yapın. Uyumlu bir maskara ile göz görünümünü vurgulayabilirsiniz. Bu yıl hayal gücünüzün sınırı yok ve 90'ların kahverengi tonlarının yanı sıra birçok renkli far ve kajal ve ruj çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Yaratıcı viral makyajı tamamlamak için parıltılı taşlar ve yıldızlar kullanılabilir.

Şu anda yüksek talep gören her çeşit makyaj kartını deneyin veBest Viral Makeup Trends KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Best Viral Makeup Trends

Best Viral Makeup Trends

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
18.|05.|2022
Üretici:
Bitent (194)

x