Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Blondie Dance Hashtag Challenge

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Blondie Dance Hashtag Challenge

Blondie Dance Hashtag Challenge - her dans için Ellie tarzı!

Blondie Dance Hashtag Challenge, Ellie'nin sosyal medya paylaşımları için kıyafetleri farklı dans stilleriyle eşleştirip derecelendirebileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

Paranızı eşleşen üstler, etekler, pantolonlar, elbiseler ve aksesuarlar için harcayarak farklı dans stilleri için en iyi kıyafetleri şekillendirin. İmza ayakkabılar da hashtag yarışmasında size iyi bir puan kazandıracak. Dolabınızı doldurun ve eşleşen dans kostümleri oluşturmak için farklı parçaları karıştırın ve eşleştirin.

Bale ile başlayın, bunu standart balo salonu dansı takip eder. Sokak dansı geniş pantolonlar ve beyzbol şapkaları ile yapılır. Hula dansı rafyadan yapılmış bir etek gerektirir ve disko ve Zumba dansçıyı oldukça terletir. Bir amigo kız elbette ponponları sallayacaktır ve flamenko uygun ayakkabılar ve katmanlı uzun eteklerle dans edilir. Barbie-esque modelinizin fotoğraflarını filtrelerle düzenleyin ve Ellie'nin kıyafetlerini Instagram ve benzerlerinde uygun # altında yayınlamasını sağlayın. Eğer görünüm anahtar kelimeyle eşleşirse, iyi bir puan alacaktır.

En çok hangi dansı seviyorsunuz? Şimdi flamenko ve vals için en güzel görünümleri bir araya getirin ve Blondie Dance Hashtag Challenge oynayın: KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi dans!

Oyun hakkında bilgi:

Blondie Dance Hashtag Challenge

  • Yayın tarihi: 20.|08.|2021
  • Publisher: Witchhut (99)
Blondie Dance Hashtag Challenge