Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bounce And Collect

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Hero Tower Wars
12+
Solitaire Match
0+
2048: X2 Legend
0+
Number Line Match
0+
BFF Math Class
0+
Polar Bear Merge
0+
X2 Solitaire Merge: 2048 Cards
0+
Number Jelly Pop
0+
Battle Chess: Puzzle
6+
Master Of Numbers
0+
Bunny Hop Puzzle
0+
X2 Block Match
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Matematik
  4. Bounce And Collect

Zıpla ve Topla - Bir sürü top topla!

Bounce and Collect, topları bir bardaktan dışarı attığınız ve hedef sayıya ulaşmak için farklı bonusları toplayarak onları çarptığınız zorlu bir reaksiyon oyunudur.

Başlangıçta bir fincan ve sadece birkaç top kullanın. Farenin sol tuşunu veya ekranı basılı tutun ve topları oyun alanının dışına doğru uçurun. Akıllıca nişan alarak, hedef sayıya ulaşmak için engeller üzerindeki çeşitli bonuslarla top sayısını artırabilirsiniz. Hedefiniz her zaman bir seviyenin sonunda belirli bir minimum sayıda topa sahip olmaktır. Top sayısı seviyeden seviyeye değişir ve seviyenin sonundan önce belirlenemez. Çok sayıda top toplamak her zaman bir avantajdır!

Konsantre olun ve toplarınız için en iyi yolu bulmak için sabırlı olun. Yeşil renkle vurgulanan ve toplarınızı artıran çarpanlar vardır. Ayrıca geçebileceğiniz soru işaretli bonus alanlar da vardır. Soru işaretlerinin ardında neyin saklı olduğunu ancak toplarınız onların arasından düştüğünde göreceksiniz. Bununla birlikte, onlara dokunduğunuzda toplarınızın sayısını azaltan kırmızı engeller de vardır. Yeşil tüneller kestirme yol görevi görür. Bu yüzden bardağınızı boşaltmadan önce düşünün ve stratejik olun. Bazı engeller hareket eder, bu yüzden doğru anı bekleyin!

Sizin için daha fazla beceri oyunu

Eğer Bounce and Collect'i beğendiyseniz, neden Bottle Flip'i denemiyorsunuz?

Biraz planlama ve sabırla, uygulamaya eklenen bu yeni çevrimiçi oyunda ustalaşabilirsiniz! Bounce and Collect'yı şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Bounce And Collect

Bounce And Collect

Üye Yorumları