Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Capybara Evolution: Clicker

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Capybara Evolution: Clicker
0+
Idle Hotel Empire
0+
Idle Factory Domination
0+
Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Capybara Evolution: Clicker

Capybara Evolution: Clicker - Kapibara'yı evrimleştirin!

Capybara Evolution: Clicker, küçük bir kapibarayı tıklayıp geliştirmeniz gereken bir hayvan tıklama oyunudur.

Kapibara ya da capybara, günümüzde yaşayan en büyük kemirgendir ve kobaygiller familyasına aittir. Güney Amerika'nın nemli bölgelerinde sürüler halinde yaşar ve yarı sucul bir yaşam tarzına mükemmel bir şekilde adapte olmuştur. Perdeli ayaklarıyla mükemmel bir yüzücüdür ve hayatının büyük bir bölümünü suda geçirir.

Bu sevimli kemirgenleri çevreleyen heyecan, esas olarak sosyal, arkadaş canlısı ve görünüşte rahat davranışlarına dayanmaktadır. Sosyal medya kanallarında, hayvanların timsahlar arasında etkilenmeden durduğu ya da bir pelikanın onları yeme girişimlerini soğukkanlılıkla görmezden geldiği videolar dolaşıyor. Ancak gerçekte kapibaralar tehlike altındayken hızla koşabilir ve genellikle düşmanlarından kurtulmak için suya kaçarlar.

Kapibaranızı geliştirin

Sanal kapibaranıza mümkün olduğunca sık tıklamak ve kapibara paraları kazanmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Aynı zamanda seviye çubuğu dolar ve her seviyede kemirgenin yeni, komik bir versiyonunun kilidini açar: Bazen bir timsahın üzerine rahatça biner, bazen sırtında bir kedi taşır veya pembe bir tek boynuzlu at kapibaraya dönüşür.

Paraları mağazadan yükseltmeler satın almak için kullanabilirsiniz: Tıklama başına aldığınız kapibara parası sayısını artırın veya otomatik olarak para oluşturun. Bonus para için altın kapibara üzerine tıklamayı unutmayın ve evrimin son aşamasına ulaşana kadar kemirgeninizi geliştirmeye devam edin!

Rahat oyun eğlencesi için daha fazla boşta ve tıklamalı oyun

Capybara Evolution: Clicker'ı beğendiyseniz, neden farklı kariyer yollarını denemiyorsunuz ve Life Clicker oynamıyorsunuz?

Mümkün olduğunca sık tıklayın ve kapibaranızı geliştirin! Capybara Evolution: Clicker'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Capybara Evolution: Clicker

Capybara Evolution: Clicker
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat