Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Celebrity Style And Outfits

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Celebrity Style And Outfits

Celebrity Style And Outfits - Dört VIP kraliçesine stil verin!

Celebrity Style And Outfits, dört yıldız için farklı durumlar için şık kıyafetler hazırladığınız göz alıcı bir giydirme oyunudur.

Rihanna, Billie Eilish veya Gigi Hadid gibi yıldızları anımsatan dört ünlü, bir modacı veya stilist olarak moda desteğinize ihtiyaç duyuyor. İster özel jetle bir uçuş, ister son albümün kaydı ya da Hollywood'un en hippi kulübünde bir kızlar gecesi olsun - bu oyunda ünlüler için mükemmel kıyafeti bulmak sizin işiniz.

Ünlülere makyaj yaparak başlayın ve doğru ruju ve en sevdiğiniz göz farını seçin. Makyajdan memnun kaldığınızda, süper yıldızların gardıropları üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Modaya uygun kıyafetleri bir araya getirin ve havalı bir görünüm yaratmak için gündelik sokak kıyafetlerini yüksek modayla birleştirin. Kırmızı halı için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli lüks elbiselerle elbette biraz daha göz alıcı olabilir.

Kıyafetlerinizi podyumdan tanıdığınız şık el çantalarıyla tamamlayın ve çok sayıda gündelik güneş gözlüğü arasından seçim yapın - fotoğrafçıların ve paparazzilerin flaşları oldukça göz kamaştırıcı olabilir. Son olarak, uyumlu aksesuarlar ekleyebilir ve abartılı elmas takılarla yıldızları parlatabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı konuşturun ya da en sevdiğiniz yıldızların tarzını kopyalayın! Karakterlerinizden hangisi bugün en etkileyici girişi yapacak?

Sosyete stilistleri için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Celebrity Style And Outfits'i beğendiyseniz, neden Rich TikTok Girls'te ünlü influencer'lar için kıyafet tasarlamıyorsunuz?

Dört ünlü için mükemmel bir görünüm yaratın ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Celebrity Style And Outfits oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Celebrity Style And Outfits

  • Yayın tarihi: 13.|03.|2024
  • Publisher: Bitent (242)
Celebrity Style And Outfits

Üye Yorumları