Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Christmas Fishing

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Vega Mix: Fairy Town
0+
Monkey Happy Stage 802
0+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Monkey Happy Stage 800
12+
Santa's Workshop
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Vex 3 Xmas
12+
Mahjong Seasons 2
0+
Monkey Happy Stage 796
0+
Build A Snowman
0+
Ski Jump Challenge
0+
Fireworks Maker Simulator Bang
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Daha
  3. Yeniyıl
  4. Christmas Fishing

Christmas Fishing - Noel Baba için balık ve hediyeler yakalayın!

Christmas Fishing, Noel Baba ile buzda balık tutmaya gidebileceğiniz ve Noel odasını yeniden inşa edebileceğiniz harika bir beceri oyunudur.

Noel Baba'nın Noel ağacını ve hediyelerini kurmak için yardımına ihtiyacı var. Birlikte Noel balıkçılığına gidin ve sadece lezzetli balıkları değil, aynı zamanda Noel odası için çeşitli süslemeleri içeren hediye paketlerini de yakalayın. Bu ekstra ipucu, bu balık tutma oyununu ekstra heyecanlı kılıyor!

Tıklayarak veya hafifçe vurarak oltayı atın ve fareniz veya parmağınızla kancayı suyun içinde yönlendirin. Oltayı sararken sağ üst köşede kovanıza sığacak kadar balık çekebilirsiniz.

Kovanın hacmini artırarak daha fazla balık yakalayın. Tuttuğun balıklar için aldığın paralarla bunu ödemeye devam et. Ayrıca oltanızın menzilini ve avınızın değerini artırın. Ancak dikkatli olun: Laponya'daki bu gölde sadece değerli uskumru ve alabalık yaşamıyor, aynı zamanda etrafta bir sürü çöp yüzüyor. Size herhangi bir kar getirmeyecek, bu yüzden onu geçin. Öte yandan değerli elmaslar size çok para kazandıracak, bu yüzden onları indirdiğinizden emin olun. Ve elbette, Noel Baba'nın çok ihtiyaç duyduğu hediyelere her zaman bakabilirsin!

Bu heyecan verici Noel oyununu kaçırmayın, en iyi balığı yakalayın ve Christmas Fishing'ı Kraloyun'de ücretsiz çevrim içi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Christmas Fishing

  • Yayın tarihi: 13.|12.|2021
  • Publisher: Inlogic (123)
Christmas Fishing