Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cooking Mania

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ice Cream Fever
0+
City Builder 2
0+
Kobolm Rescue
0+
House Flip
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
My Pocket Blacksmith
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. Cooking Mania

Cooking Mania - Kendi restoranınızı işletin!

Cooking Mania, aç müşteriler için yemek pişirdiğiniz ve kendi restoranınızı geliştirdiğiniz eğlenceli bir yemek pişirme oyunudur!

Spatulayı çevirin ve aç müşterileriniz için hamburger pişirin. Her turda belirli sayıda müşteriye hizmet etmeli ve siparişleri için çok uzun süre beklemelerine izin vermemelisiniz. Malzemelerin üzerine tıklayarak içecekleri servis edin, burgerleri doldurun ve köfteleri kızartın. Ancak dikkatli olun: onları ızgarada çok uzun süre bırakmayın yoksa yanarlar. Müşterileriniz ne kadar memnun olursa, her turun sonunda o kadar çok para kazanırsınız. Parayı dükkanınızın farklı alanlarını geliştirmek için kullanabilirsiniz. Daha fazla hamburger hazırlayabilmek için daha fazla tabak veya daha hızlı pişirebilmek için ızgarada daha fazla alan satın alın. Ayrıca daha fazla yer de satın alabilirsiniz. Bir burger restoranında, bir balık restoranında ve hatta şık bir biftek restoranında aşçılık becerilerinizi test edin. Başarılı turlar zaman zaman dört güçlendirmeden biriyle ödüllendirilir. Bunlar gelirinizi, pişirme hızınızı veya içecek servisinizi artırır. Öyleyse şef önlüğünüzü giyin ve ızgaranın başına geçin!

Daha fazla aşçılık oyunu

Cooking Mania'yı sevdiyseniz ve şimdi Suşi denemek istiyorsanız, neden Grandma Recipe Nigiri Sushi oynamıyorsunuz?

Bu mutfak zaman yönetimi oyununda misafirleriniz için yemek pişirin ve KralOyun'da Cooking Mania'yı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cooking Mania

  • Yayın tarihi: 24.|06.|2023
  • Publisher: Inlogic (122)
Cooking Mania