Cottage Core Vs Fairy Core Rivals

Tüm yaş grupları için onaylandı
86   x Likes26x Dislikes

Cottage Core Vs Fairy Core Rakipler - peri masalına karşı çukur kır evi!

Cottage Core Vs Fairy Core Rivals, yeniden yorumlanmış kır evi stiliyle peri ormanı stilini karşılaştırabileceğiniz harika bir giydirme oyunudur.

İki estetikten hangisini daha çok seviyorsunuz? Cottage Core'da idealize edilmiş bir kır yaşamını andıran romantik tarz öğeleri kullanılmıştır. Fairy Core'da peri masalı unsurları devreye giriyor - periler çeşitli stil unsurları için ilham kaynağı oluyor.

Önce her iki model için de uygun makyajı uygulayın ve ardından kıyafeti bir araya getirin. Cottage Core'da fırfırlar ve zarif renkler, hasır sepetler ve saçlar için çiçek çelenkleri bulacaksınız. Peri Çekirdeği daha da yaratıcı - burada parıltı ve peri kanatları memnuniyetle karşılanıyor ve elbiseler daha da renkli ve abartılı. Ormanın yaprakları büyük bir rol oynar, efsaneye göre periler ağaçlarda yaşar. Stil verdikten sonra iki arkadaşın oturma odasını tasarlayabilir ve her iki estetikten de farklı unsurlar kullanabilirsiniz.

Bir o kadar benzer ve bir o kadar da farklı! Cottage Core Vs Fairy Core Rivals'ı şimdi Kraloyun'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Cottage Core Vs Fairy Core Rivals

Cottage Core Vs Fairy Core Rivals

Oynanma sayısı:
3.864
Yayın tarihi:
19.|11.|2021
Üretici:
Witchhut (82)

x