Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cottagecore: Aesthetic Dress Up

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Malibu Vibes: Princess On Vacation
6+
Dress Up Games: Coloring Book
0+
Dress Up Games
12+
Cute Mermaid
0+
Live Avatar Maker: Girls
0+
Fashionistas: Multiverse Adventure
6+
Wedding Coloring Dress Up
0+
Fashion Stylist 2
12+
Fitness Girls Dress Up
12+
BFF Dress Up
6+
Fashion Trip Dress Up Games
12+
Summer Picnic Date
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Cottagecore: Aesthetic Dress Up

Cottagecore: Aesthetic Dress Up - romantik kır kıyafetlerini şekillendirin!

Cottagecore: Aesthetic Dress Up, popüler romantik estetikte bir avatarı şekillendirebileceğiniz sevimli bir giydirme oyunudur.

Gizem için sonbahar kadar güzel bir zaman yoktur. Sis, renk değiştiren yapraklar ve artık her yerde yerden filizlenen mantarlar. Tıpkı yeni bir sonbahar kıyafeti için burada kullanabileceğiniz kır evi estetiği gibi, bunda büyülü bir şey var!

İlk başta karakterinizin görünümünü özelleştirmek için birçok seçeneğiniz var. Saçla başlayın ve göz rengini, kaşları, burnu ve ağzı seçin. Ardından, kıyafetleri seçebilirsiniz. Fırfırlı, ekose veya çiçek desenli eğlenceli elbiseler seçin ve romantik görünümü çok sayıda detayla tamamlayın. Kadınsı üstler ve etekler seçin ve onlara mantar, yaz sonu çiçekleri veya noktalar gibi motiflerle eğlenceli desenler verin. Önlük, hasır şapka ve uyumlu ayakkabılar da bu sevimli veya nostaljik görünümün bir parçasıdır.

Her bir giysinin rengini ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Kıyafetinizden memnun olduğunuzda, görünümü tamamlamak için süslemeler seçebilirsiniz. Cottagecore temasına uygun olarak tavuk veya mantar gibi çiftlik hayvanları, otlar ve daha fazlasını bulacaksınız. Ayrıca daha sonra ayrıntıları veya arka planı değiştirebilir ve atmosferik bir resim oluşturabilirsiniz.

İngiliz kır hayatından ilham alan popüler tarzda yeni bir avatar yaratın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Cottagecore: Aesthetic Dress Up oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cottagecore: Aesthetic Dress Up

  • Oynanma sayısı: 1.878
  • Yayın tarihi: 14.|10.|2022
  • Publisher: dolldivine (30)
Cottagecore: Aesthetic Dress Up

Üye Yorumları