Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Couple Camping Trip

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Malibu Vibes: Princess On Vacation
6+
Dress Up Games: Coloring Book
0+
Dress Up Games
12+
Cute Mermaid
0+
Live Avatar Maker: Girls
0+
Fashionistas: Multiverse Adventure
6+
Wedding Coloring Dress Up
0+
Fashion Stylist 2
12+
Fitness Girls Dress Up
12+
BFF Dress Up
6+
Fashion Trip Dress Up Games
12+
Summer Picnic Date
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Couple Camping Trip

Couple Camping Trip - Birlikte kamp yapmak eğlencelidir!

Couple Camping Trip, bir çifti harika açık havada birlikte kamp yapmak için gerekli tüm eşyaları toplayabileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur!

İki genç insan birlikte kampa gitmek ve birbirlerini daha iyi tanımak istiyor. Kampta harika vakit geçirmek için doğru eşyaları bir yürüyüş sırt çantasına koyup yanınıza almanız önemlidir.

Ekrandaki talimatları izleyin ve genç çiftin ihtiyaç duyduğu her şeyi dolaptan alın. Her ikisi de çadır, harita, pusula veya su şişesi gibi farklı ekipmanlar hazırlar. Her ikisi de sırt çantalarını bu gereçlerle doldurduktan sonra, romantik kamp gezisi için doğru kıyafetleri seçmek gerekiyor. Tişörtler, kazaklar, şortlar ya da kargo pantolonlar arasından bu gezi için en uygun olanları seçin. Güneşten korunmak için şapkalar da eksik edilmemeli.

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra açık havaya doğru yola çıkın. Varış noktanıza vardığınızda, çadırlarını kurmalarına yardımcı olun. Yine ekrandaki talimatları izleyin. Çadır kurulduktan sonra en sevdiğiniz renkleri seçebilir ve çadırı çıkartmalarla süsleyebilirsiniz.

Şimdi genç çiftin birlikte güzel bir yolculuk yapmasına yardım edin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Couple Camping Trip oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Couple Camping Trip

  • Oynanma sayısı: 2.061
  • Yayın tarihi: 11.|01.|2023
  • Publisher: Bitent (226)
Couple Camping Trip

Üye Yorumları