Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Crazy Racing

16 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Shape Shifting
0+
Find The Differences: Cars
0+
Prison Escape 2
6+
Crush All
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Hard Wheels Winter 2
6+
Express Delivery Puzzle
0+
Offroad Life 3D
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Sort Parking
0+
School Bus Driving Sim
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Oyunları
  4. Crazy Racing

Crazy Racing - Asfaltta rakiplerinizi alt edin!

Crazy Racing, diğer araçları yoldan çıkarmanız ve kötü patron rakiplere karşı savaşmanız gereken aksiyon dolu bir araba oyunudur.

Sadece en güçlü olanın bitiş çizgisine ulaşacağı otoyolda heyecan verici düellolara katılın ve mümkün olduğunca çok seviyeyi tamamlamaya çalışın. Arabanız otomatik olarak ileri doğru gider, ancak fareyi veya dokunmatik ekranı kullanarak onu sola ve sağa yönlendirebilirsiniz. Arabanın üzerine tıkladığınız anda ateş etmeye başlar. Diğer kamyonları ve arabaları atlatın ve aracınızı rakiplerinize çarpmak için doğru konuma getirin.

Diğer yol kullanıcılarıyla çarpışmadan veya patronlardan biri tarafından nakavt edilmeden pistin sonuna ulaşın. En iyi Bullet Hell tarzında her birkaç turda bir güçlü bir araçla kapışın ve saldırılardan ustaca kaçarken can barını sıfıra indirmeye çalışın.

Mekanikler ve yol savaşçıları için harika yükseltmeler

Kırılan arabalar sadece toplayabileceğiniz altın külçeleri düşürmekle kalmaz, aynı zamanda zaman zaman güçlü bir güçlendirme de sağlar. Örneğin, tüm altınları kendinize doğru çekmek için mıknatısı kullanın, kalkanla çarpışmalara karşı kendinizi koruyun veya kendinizi aynı anda her yöne ateş eden çılgın bir uçağa dönüştürün!

Seviyelerde kazandığınız para ile çeşitli yükseltmeler satın alabilirsiniz. Düşmanlarınızı daha etkili bir şekilde yenmek için atışlarınızın gücünü artırın veya arabanızı daha da hızlı hale getirin ve yarışları daha hızlı tamamlayın!

Yolda ustalaşın ve daha yüksek seviyelere çıkmak için savaşın!

Aksiyon hayranları için daha fazla yarış oyunu

Crazy Racing'i sevdiyseniz, Road Madness'ta yollara çıkın.

Aksiyon dolu yarışlar için diğer arabaları alt edin ve aracınızı yükseltin! Crazy Racing'i şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Crazy Racing

Crazy Racing

Üye Yorumları