Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Crush All

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Crush All

Crush All - Tüm arabaları hurdaya çıkarın!

Crush All, mümkün olduğunca çok arabayı hurda presine sürüklemeniz gereken aksiyon dolu bir birleştirme oyunudur.

Arabalar hurdalıkta yığılmış durumda ve geri dönüştürülmeleri gerekiyor: Şimdi yer açmak için birleştirme becerilerinize ihtiyaç var! Halat oklarını oyun alanına yerleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.

"Başlat" tuşuna bastığınız anda oklar ateşlenir ve metali deler. Ok ne kadar güçlüyse, o kadar çok arabayı delebilir. Oklar takılırsa, otomatik olarak vinçler tarafından yakalanır ve arabalar çift şaftlı parçalayıcıya çekilir.

Hurda metale dönüştürdüğünüz her araba için oyun parası alırsınız. Bunu yeni halat okları satın almak ve bunları oyun alanına dağıtmak için kullanabilirsiniz. Aynı seviyedeki halat oklarını daha güçlü bir makinede birleştirerek yükseltebilirsiniz.

Profesyonel hurdacılar için ipuçları ve püf noktaları

  • Farklı renklerdeki arabaların farklı denge seviyeleri vardır, bu yüzden okunuzun bazı modellere girmesi daha uzun sürer. Düşük seviyeli halat oklarınızı mümkünse daha zayıf arabalara isabet edecek şekilde yerleştirin.
  • Pistin sonunda, ana düzlükte hazine sandıkları var. Sandıklardan en az birini parçalayıcıya çekmeyi başarırsanız, mevcut seviyeyi tamamlayacak ve ödül olarak altın paralar alacaksınız. Oyun alanınızda daha fazla alanın kilidini açmak için paraları kullanın.
  • Her yeni seviyede, arabaları parçalamak daha zor hale gelir. Bu nedenle, önce yükseltmeler için para toplamak mı yoksa oklarınızı kasalara çarpacak şekilde yerleştirmek mi istediğinizi dikkatlice düşünün.

Daha güçlü halat oklarıyla birleşin ve hurdalığı temizleyin! Hangi seviyeye ulaşacaksınız?

Araba hayranları için daha fazla harika birleştirme oyunu

Crush All'u sevdiyseniz, neden arabaları farklı hayvanlarla birleştirip Merge Car 3D'de heyecan verici yarışlar yapmıyorsunuz?

Arabaları parçalayıcıya sürükleyin ve hurda imparatorluğunuzu kurun! Crush All'u şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Crush All

Crush All

Üye Yorumları