Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cube Craft Survival

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Real City Driver
6+
Racing Car
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. Cube Craft Survival

Cube Craft Survival - vahşi doğada hayatta kalın!

Cube Craft Survival, vahşi doğada hayatta kalmayı öğrenebileceğiniz heyecan verici bir macera oyunudur.

Bu simülasyon tamamen hayatta kalma ile ilgili! Piksel maceracınızı WASD ile kontrol edin ve farenin sol tuşuyla etkileşim kurun. Kamerayı döndürmek için Q ve E düğmelerini kullanın. Vahşi doğada tehlikeli olabileceğinden, kendinizi vahşi hayvanlara karşı savunmak iyidir. Sol shift tuşunu kullanın ve bazen sizi avlayacak tehlikeli çakallara veya kurtlara saldırın. Eylem menüsünü sağ fare tuşu ile açabilirsiniz. Oyunu yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini kullanın.

Sonra dolaşın, temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için yiyecek ve av ekipmanı gibi şeyler toplayın ve kısa süre sonra ilk hayvanı öldürmeye başlayın. Yemek için yanınıza bitki besinleri alarak başlayabilirsiniz. Sol üstteki dört alanda da yaşam enerjinizi daima yüksek tuttuğunuzdan emin olun ve alt menü çubuğunuzu faydalı öğelerle doldurun. Orman, Otlak ve Su, mağazada birçok zorlukla karşı karşıya!

Cube Craft Survival'da başarılı bir avcı-toplayıcı olun ve doğaya yakın yaşamanın avantaj ve dezavantajlarının tadını çıkarın!

Medeniyetten uzakta heyecan verici maceraları deneyimleyin ve KralOyun'da Cube Craft Survival'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cube Craft Survival

Cube Craft Survival

Üye Yorumları