Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cute Animal Makeover

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Princesses Moving House Deco
6+
Fashionistas' Faceoff
12+
Aquatic Mermaid Beauty Makeover
0+
Casual Icon Maker
0+
Santa's Workshop
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fashion Repair
0+
Clawdia Wolfgirl Hairstyle Challenge
6+
BFF Math Class
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Makyaj ve Süs
  4. Cute Animal Makeover

Cute Animal Makeover - stil tek boynuzlu at, tilki ve geyik!

Cute Animal Makeover, üç kızı tek boynuzlu at, tilki ve geyik olarak şekillendirip stil verebileceğiniz şirin bir giydirme oyunudur.

Giyinmek eğlencelidir ve neden sevimli hayvanların ve efsanevi yaratıkların görünümünden ilham almıyorsunuz? Üç kız arkadaşınızı tek boynuzlu at, tilki ve geyik olarak şekillendirin ve önce uygun bir makyaj seçin. Elbette Elsa zaten alnına bir tek boynuzlu at takıyor, ama ona hangi göz farı gider? Biraz parıltı her zaman iyidir ve özellikle mor ve beyaz renkler bu hayvan makyajı için uygundur. Tilkiye oldukça sıcak kırmızı ve kahverengi tonlar yakışır ve ayrıca doe'ye karakteristik bir göz makyajı sağlanabilir. Tilki kulakları ve küçük bir boynuz zorunludur.

Ardından, ikinci seviyede, uygun bir kıyafet ve isterseniz yeni bir saç modeli seçin. Elbiseler, üstler ve pantolonlar da uyumlu renklerde. Örneğin ormanın yeşili tilkinin sıcak kahverengi tonlarına çok yakışıyor. Kıyafet bir çanta ile tamamlanabilir.

Üç hayvandan en çok hangisini seviyorsunuz? Yorumlara yazmaktan çekinmeyin ve Animal Makeover'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cute Animal Makeover

  • Yayın tarihi: 20.|05.|2022
  • Publisher: Witchhut (99)
Cute Animal Makeover

Üye Yorumları