Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Interstellar Romance
12+
Princess Wedding Dress Design
0+
My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+

Design With Me: Superhero Tutu Outfits

6 yıldan itibaren onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Design With Me: Superhero Tutu Outfits

Design With Me: Superhero Tutu Outfits - Süper kahraman balerinler için havalı görünümler yaratın!

Design With Me: Superhero Tutu Outfits, dört prenses için en sevdikleri süper kahramanların görünümünde bale elbiseleri tasarlayabileceğiniz şık bir giydirme oyunudur.

Tütü, tülden yapılmış çok katmanlı bir etek şeklinde bir bale kostümüdür. İlk bale dansçısı 1832 gibi erken bir tarihte böyle bir tül etekle ortaya çıkmıştır. Zaman içinde eteğin şekli ve uzunluğu tekrar tekrar değişmiştir. Her şeyden önce, dansçılara gerekli bacak boşluğunu sağlamak için kısaldı. Bugün, tütüler sadece balede değil, aynı zamanda partiler, karnaval veya Cadılar Bayramı için bir kostüm olarak da çok popülerdir. Genellikle bir tema ile birleştirilirler.

Dört prenses de tül etek yarışmasını denemek ve en sevdikleri kahraman ve kadın kahramanlardan ilham almak istiyor. Daha sonra mükemmel bir görünüm sunabilmeleri için yardımınıza ihtiyaçları var!

Doğru makyajla başlayın ve dört arkadaşa makyaj uygulayın. Farklı süper kahramanların renklerinde göz farı, ruj ve eyeliner uygulayabilirsiniz.

Daha sonra mücadelenin temasına uyacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli şık küpeler arasından seçim yapabilirsiniz. İster Yarasa sembolü, ister Kaptan Amerika'nın kalkanı veya Flash'ın şimşeği olsun - dolabınızda süper kahraman sembollerinin çok sayıda ışıltılı mücevher versiyonunu bulacaksınız. Aksesuarlarınızdan memnun kaldığınızda, bale kahramanları için saç modeline başlayabilirsiniz. Captain Marvel'ınki gibi şık bir kısa saç modeli mi yoksa Black Widow'un uzun örgüsünü mü tercih edersiniz? Saç modelini belirledikten sonra, tütünüz için bir üst seçebilir, istediğiniz gibi boyayabilir ve üzerine en sevdiğiniz kahramanın sembolünü yazdırabilirsiniz.

Son olarak kıyafetin en önemli parçası geliyor: bale eteği. Farklı tasarımlar arasından seçim yapın ve kıyafetinize uyacak şekilde renklendirin. Prensesleri hangi bale süper kahramanlarına dönüştüreceksiniz?

Güçlü kadınlar için kıyafetler tasarladığınız daha fazla yaşam tarzı oyunu

Design With Me: Superhero Tutu Outfits'i sevdiyseniz, neden Fitness Girls Dress Up'ta sportif görünümler yaratmayasınız?

Tül etekleri havalı süper kahramanlarla birleştirin ve Tutu Challenge için mükemmel kıyafeti tasarlayın! Design With Me: Superhero Tutu Outfits oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Design With Me: Superhero Tutu Outfits

Design With Me: Superhero Tutu Outfits
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat