Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dino Grass Island

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dino Grass Island

Dino Grass Island - Küçük dinozorları eğitin!


Dino Grass Island, küçük dinozorları evcilleştirebileceğiniz ve birbirlerine karşı yarışmalarına izin verebileceğiniz harika bir dövüş oyunudur!

Büyük bir orakla ot toplayarak başlayın, ardından yumurtadan yeni çıkan dinozorları çekmek için ahşap kulübedeki altın paralarla değiştirin! Bu şekilde, diğer ilkel kertenkelelere karşı savaşmak için eğitebileceğiniz bir dinozor elde edersiniz.
Oyun fare veya parmak ile kontrol edilir. Düğmeyi veya parmağınızı basılı tutun ve karakterinizin hareket etmesini istediğiniz yöne doğru hareket ettirin.

Ayrıca adadaki otları toplayın ve para karşılığında satın. Kazandığınız parayla Dino Grass Island'daki sevimli küçük hayvanların seviyesini yükseltebilir, böylece savaşlara hazır hale gelmelerini sağlayabilirsiniz. HP değerlerini, yani yaşam puanlarını, saldırıyı veya küçük arkadaşınızın savunmasını iyileştirmek önemlidir. Kesilen çimlerle sadece para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda yeni topraklar açabilir ve böylece çim adasından çim adasına seyahat edebilirsiniz. Sadece her seviyedeki patronları yenerseniz bir sonraki adaya geçebilirsiniz, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın! İlkel dev kertenkelelerle birçok heyecan verici macera ve yeni düellolar sizi orada bekliyor!

Kaynak toplayabileceğiniz daha ilginç 3D oyunlar

Dino Grass Island'ı sevdiyseniz, neden Crowd Lumberjack oynamıyor ve baltayı sallamıyorsunuz!

En iyi hayvan terbiyecisi olun ve KralOyun'da Dino Grass Island'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dino Grass Island

Dino Grass Island

Üye Yorumları