Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dinosaurs Merge Master

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Merge Car 3D
6+
Unicorn Kingdom
0+
X2 Block Match
0+
Idle Mine & Merge
0+
Hexamerge
0+
Dinosaurs Merge Master
12+
Merge & Decor
0+
Merge Block 2048
0+
Fairyland: Merge & Magic
6+
Kings Clash
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Dinosaurs Merge Master

Dinosaurs Merge Master - Cesur dinozorlarla savaşın!

Dinosaurs Merge Master, savaş alanında insanlar ve dinozorların birlikte savaşmasını sağlayabileceğiniz heyecan verici bir dövüş oyunudur!

Düşman kırmızı birimlere karşı dinozorlar ve insanlarla savaşa girin! Basit mızrak atıcılar ve birleştirerek seviye atlayabileceğiniz küçük yeşil dinozorlarla başlayın. Bir bumerang ve büyük bir dev kertenkele ile çok daha iyi savaşır!

Ama aynı zamanda rakiplerinizin savaş gücü de güçleniyor, bu yüzden kendinizi silahlandırın ve aynı insanları ve aynı dinozorları birleştirip daha güçlü bir versiyona dönüştürerek birimlerinizi de güçlendirin. Tamamladığınız her seviyede altın para kazanacaksınız ve bu altınları yeni bir dinozor ya da insan satın almak için kullanabilirsiniz. Onları ne kadar sık çağırırsanız, devam eden seviyelerde birimler o kadar pahalı hale gelir. Ancak karşılığında, daha yüksek seviyelerde zafer bonusu olarak daha fazla altın para alacaksınız. Birlikleriniz diğer savaşçıların gücüne karşı koyabilecek mi?

Daha fazla ücretsiz dövüş oyunu

Dinosaurs Merge Master'nı sevdiyseniz, Kings Clash oynayın!

Jurassic Park hayranları dinleyin! Şimdi dinozorları ve insanları birlikte savaşa götürün ve KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi Dinosaurs Merge Master oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dinosaurs Merge Master

Dinosaurs Merge Master

Üye Yorumları