Dressing Up Rush

Tüm yaş grupları için onaylandı
69%
172   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Dressing Up Rush - doğru kıyafete koş!

Dressing Up Rush, bir koşu parkurunda kıyafetleri topladığınız ve istediğiniz kıyafeti bir araya getirdiğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Modelinizi giysi ve aksesuarlarla dolu uzun bir parkur boyunca koşturmak için fareyi kullanın veya sağa sola kaydırın. Amacınız koşunun sonunda başlangıçta gösterilen kıyafeti giymektir. Bunu yapmak için doğru kıyafetleri, ayakkabıları ve saç stillerini hedefleyin ve doğru tonu elde etmek için renk ve numune banyolarından ve büyük sprey şişelerinden geçin. Etek uzunluğu da çok puan almak için çok önemlidir. Sonuçta önemli olan, hedefe mümkün olan en yakın eşleşmeyi elde etmektir. Kıyafet çok fazla saparsa, seviyeye baştan başlamanız gerekir. Podyumdaki elmasları kaçırmayın. Bunları bir ev ve bahçe gibi diğer oyun ortamlarının yanı sıra daha yüksek seviyelerde kilidini açabileceğiniz bir ada ve bir düğün kurmak için de kullanabilirsiniz. 
 

Özel seviyelerde kıyafet değil, mobilya ve diğer şeyleri topluyorsunuz. 
Daha fazla mücevher kazanmak ister misin? Sadece her gün gelin ve günlük Giyinme Telaşı ödülünüzü alın!

Uygulama oyununu kaçırmayın ve KralOyun'da Dressing Up Rush'ı ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın! İndirmeden çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dressing Up Rush

Dressing Up Rush

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
12.|07.|2022
Üretici:

x