Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dynamons 5

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dynamons 5

Dynamons 5 - Hepsini yakala!

Dynamons 5, diğer eğitmenlere karşı heyecan verici düellolarda onlarla yarışmak için güçlü yeteneklere sahip büyülü hayvanları yakalayacağınız harika bir aksiyon oyunudur.

Genç bir Dynamons eğitmeni olarak, her yaratığı evcilleştirebileceğinizi ve kimsenin size ve hayvan arkadaşlarınıza rakip olamayacağını kanıtlamanız gerekecek. Karakterinizi kuş bakışı kontrol ettiğiniz heyecan verici bir fantastik oyun dünyası sizi bekliyor. Haritada işaretli noktalar arasında, kilidi açık olduğu sürece serbestçe hareket edin. Ateş, Su veya Elektrik Tapınağı gibi sırlarla dolu mistik yerleri keşfedin.

İstasyonlarda sizi çok çeşitli zorluklar bekliyor: Bazen yeni bir dynamon yakalamanız gerekecek veya başka bir eğitmen sizinle düello yapmak isteyecek. Ayrıca karakterinizin envanterinde taşıdığı ve örneğin bir savaştan önce size bonus kazandıracak pratik eşyalar da bulabileceksiniz. Ayrıca Dynamon'ları yakalamak için ihtiyaç duyacağınız eşyalar ve yeni diskler için mağazalarda takas edebileceğiniz mücevherler de alacaksınız.

Yeni bir Dynamon ile karşılaştığınızda, Pokémon oyununa benzer şekilde onu yakalayabilmeniz için önce yaratıklarınızdan biriyle zayıflatmanız gerekir. Tüm Dynamon'lar yarışmalar yoluyla yükseltilebilir ve savaşta kullanabilecekleri yeni yetenekler kazandırılabilir. Savaşlar sırasında uygun yetenekleri seçer ve Dynamon'unuzu yenmeden önce rakibinizin yaşam çubuğunu sıfıra getirmeye çalışırsınız.

Tüm Dinamonları yakalamayı başarabilecek misin? Maceraya atılın ve bir eğitmen olarak becerilerinizi dünyaya kanıtlayın!

Hayvanlarla daha fazla aksiyon dolu oyun

Dynamons 5'i sevdiyseniz, neden Dynamons 4'ü oynamıyorsunuz?

Güçlü yeteneklere sahip hayvan yoldaşları yakalayın ve heyecan verici bir oyun dünyasını keşfedin! Dynamons 5'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dynamons 5

Dynamons 5