Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

E30 Drift Simulator

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Hard Wheels Winter 2
6+
Express Delivery Puzzle
0+
Offroad Life 3D
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
Sort Parking
0+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Real City Driver
6+
Crazy Racing
16+
Racing Car
6+
Delivery By Tractor
0+
Prado Car Parking
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba
  4. E30 Drift Simulator

E30 Drift Simulator - Lastikler gıcırdasın!

E30 Drift Simulator, açık bir oyun dünyasında sürüş yapacağınız ve ustaca drift yaparak oyun parası toplayacağınız hızlı tempolu bir araba oyunudur.

BMW E30'unuzun motorunu çalıştırın ve bu gerçekçi 3D drift simülasyonunda büyük şehrin sokaklarına çıkın! Klasik arabanızı trafikte ustalıkla yönlendirmek için WASD tuşlarını kullanın ve geniş oyun dünyasının köprülerini, tünellerini ve sokaklarını keşfedin.

Bunu yaparken, aracınızın düz yollarda veya virajlarda yüksek hızda sürüklenmesine izin verin, böylece uzunlamasına eksene doğru yanlara doğru hareket eder. Bu şekilde ne kadar uzun süre sürmeyi başarırsanız, o kadar fazla oyun parası kazanırsınız. Daha da keskin drift yapmak için boşluk tuşuyla el frenini kullanın.

Cesur hareketler ve şık yükseltmeler

Özellikle havalı: T tuşunu kullanarak istediğiniz zaman oyun dünyasında aracınızın önünde bir zıplama oluşturun. Bu şekilde cüretkâr numaralar yapabilir, pisti akıllıca kısaltabilir veya kendi dublörlerinizi bulabilirsiniz!

Hız tuzaklarında en az 160 km/s hızla yarışın veya gelirinizi daha da artırmak için para çantaları toplayın. Kazandığınız parayla arabanızı isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Garajda yeni bir boya işi satın alın veya arabanıza süslü altın jantlar verin! Hayalinizdeki arabayı tasarlamak için birçok özelleştirme seçeneğiniz var.

Drift düşkünleri için daha fazla yarış oyunu

E30 Drift Simulator sevdiyseniz, drift yeteneğinizi diğer oyunculara karşı kanıtlayın ve Real Drift Multiplayer 2 oynayın.

Arabanızın asfalt üzerinde kaymasına izin verin ve şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak E30 Drift Simulator oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

E30 Drift Simulator

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 02.|11.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1562)
E30 Drift Simulator

Üye Yorumları