Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Eco Inc. - Save The Earth

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Portal TD
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
GPU Mining
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Billion Marble
0+
Island.io
6+
Idle Mole Empire
0+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Eco Inc. - Save The Earth

Eco Inc. - Dünyayı Kurtar - gezegeni kurtar!

Eco Inc. - Save the Earth, Dünya gezegeninin ekolojik durumunu dengeleyebileceğiniz heyecan verici bir strateji oyunudur.

Bu simülasyon oyununda, Dünya'daki durumu erken bir aşamadan etkileyebilecek ve çevresel hasarın onarılamaz oranlara ulaşmasına izin vermeyeceksiniz. Eğitimle görevinize başlayın ve çevre koruma kuruluşunuz Eco Inc. ile farklı kıtalarda nasıl harekete geçeceğinizi öğrenin.

Nüfusun yanınızda olması ve iyi bir güven ilişkisi kurmanız özellikle önemlidir. Bunun için sadakat ölçeğinde, elbette özellikle yüksek bir değere sahip olması gereken puanlar alacaksınız. Önümüzdeki yıllarda oynayın, sürdürülebilir yaşamı ve ekonomiyi teşvik edin ve insanları ve doğayı dengeye getirin.

Eco Inc. - Dünyayı Kurtar nasıl oynanır

Tıklayarak veya dokunarak oynayın ve projeleriniz veya eylemleriniz için para birimi işlevi gören yeşil Eko puanları toplamaya devam edin. İyi yönetilen birçok farklı eylem planı, iyi istatistiklere yol açacak ve gezegeni kurtaracaktır!

  • İklim, tatlı su, toprak, orman, hayvanlar ve okyanus gibi eko göstergelerini etkileyin ve yeşil alana getirin.
  • Hava kirliliği, iklim değişikliği, okyanuslardaki mikroplastikler veya kaçak avlanma gibi insan kaynaklı olumsuz etkilere olduğu kadar deprem gibi doğal afetlere de düşünceli tepki vermeniz gerekecek.
  • Ardından farklı projeler veya önlemler uygulayın: örneğin, vahşi yaşam için rezervler oluşturun, yangınlarla mücadele için gönüllü ekipler gönderin, düşük karbonlu teknolojiler geliştirin veya bilim adamlarının çevresel faktörlerin etkisini incelemesini sağlayın.

Sürdürülebilirlik herkesin işi! Her kıtada çevre koruma ve doğa koruma konusundaki en önemli zorlukları üstlenin ve Eco Inc. - Save the Earth'ü KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Eco Inc. - Save The Earth

Eco Inc. - Save The Earth

Üye Yorumları