Ella's Rainy Wedding Planner

Tüm yaş grupları için onaylandı
203   x Likes71x Dislikes

Ella's Rainy Wedding Planner - gelini her türlü hava koşuluna göre şekillendirin!

Ella's Rainy Wedding Planner, Ellie'nin partisini ve kıyafetlerini akla gelebilecek her türlü hava koşuluna göre hazırlayabileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

Her gelin ve damat kendi düğünleri için parlak güneş ışığı ister, ancak bazen hava her şeye rağmen oyun oynamaz. Gelin Ellie'yi yağmurlu bir güne hazırlayın ve töreni, yağmur yağmaya başlarsa hiçbir katılımcının ıslanmasına gerek kalmayacak şekilde tasarlayın.  

Havanın çok güneşli olması ihtimaline karşı önce iyi bir makyaj ve güneş kremi uygulayın. Bunu renkli bir makyaj takip eder. Makyajdan sonra romantik bir düğün buketi hazırlayabilirsiniz. Bundan sonra güzel bir gelinlik, duvak ve gelinin kendini yağmurdan koruyabileceği uygun bir şemsiye seçin.

Bundan sonra sıra düğün mekanını tasarlamaya geliyor. Düğün törenini ve resepsiyonu açık havada mı yoksa kapalı alanda mı yapmayı tercih edersiniz? İster büyük bir salon, ister bir sahil düğünü ya da ormanda rüya gibi bir açıklık seçin, bir gölgelik, sandalyeler, bir halı ve tabii ki gelin ve damat için bir masa da seçilmeli ve dekore edilmelidir.

Özellikle Barbie oyunlarının hayranları arasında popüler!

Bu Ellie'nin asla unutamayacağı bir gün! Ellie'nin huzur içinde evlenebilmesi için partiyi her türlü hava koşuluna hazırlayın veElla's Rainy Wedding Planner'nı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Ella's Rainy Wedding Planner

Ella's Rainy Wedding Planner

Oynanma sayısı:
9.994
Yayın tarihi:
23.|04.|2021
Üretici:
Witchhut (82)

x