Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ellie And Friends Get Ready For First Date

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Ellie And Friends Get Ready For First Date

Ellie And Friends Get Ready For First Date - Romantik kıyafetler yaratın!

Ellie And Friends Get Ready For First Date, altı arkadaşın ilk randevuları için mükemmel bir görünüm oluşturmalarına yardımcı olduğunuz romantik bir giydirme oyunudur.

Yaz yaklaşıyor ve Ellie ile beş en iyi arkadaşı çok heyecanlı çünkü her birinin bu hafta bir randevusu var. Şimdi arkadaşlarının randevuları için mükemmel stili bulmaları için yardımınıza ihtiyaçları var.

Genç kadınlara makyaj yaparak ve ruj, göz kalemi ve allık sürerek başlayın. Ardından doğru saç modelini seçebilirsiniz. Uzun, gevşek saçlar, ustaca örülmüş örgüler veya bukleler - karaktere en uygun olana siz karar verin.

Saçınızdan memnun olduğunuzda, sıra arkadaşlarınızın dolapları üzerinde çalışmaya gelir. Kıyafeti bir araya getirirken, ilk randevunun sizi nereye götürebileceğini düşünün. Sinemaya bir gezi planlıyorsanız, rahat bir kazak ve kot pantolon gibi rahat bir şey olabilir. Parkta romantik bir piknikse, hava güzel olduğunda hafif bir kıyafet idealdir. Yazlık pastel renklerde üstler, bluzlar ve etekleri kombinleyin. Akşam şık bir restoranda buluşmak için deri ceket ve havalı bir el çantası ile şık bir görünüm yaratın.

Kreasyonunuzu altın kolye, şık küpeler veya havalı güneş gözlükleri gibi uyumlu aksesuarlarla tamamlayın ve en iyi arkadaşlarınız aşklarıyla buluşmaya hazır olsun. Altı kız arkadaşı hangi romantik aktiviteler için tasarladınız?

Romantikler için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Ellie And Friends Get Ready For First Date'i beğendiyseniz, neden Summer Picnic Date'de Babs için mükemmel kıyafeti tasarlamayasınız?

Ellie ve arkadaşlarının randevuları için güzel görünümler yaratmalarına yardım et! Ellie And Friends Get Ready For First Date oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Ellie And Friends Get Ready For First Date

Ellie And Friends Get Ready For First Date

Üye Yorumları