Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ellie: You Can Be Anything

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Seven Stylish Days
6+
BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Prom Night Dress Up
6+
Half & Half: Cool Fashion Trends
0+
Princess Wedding Dress Up
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Ellie: You Can Be Anything

Ellie: You Can Be Anything - Genç modacıya stil kazandırın!

Ellie: You Can Be Anything, moda anlayışına sahip genç kadını çeşitli durumlar için giydirebileceğiniz yeni bir giydirme oyunudur!

Tıpkı Barbie gibi Ellie de hemen hemen her şeyi giyebilir ve kendini moda yoluyla ifade etmeyi sever. Farklı görünümler için önce ona makyaj yapmanız gerekecek. Göz farı, ruj, maskara ve allık kullanın. Kaşların da uygun şekilde şekillendirilmesi gerekir. Bazı temalar ve stiller için piercingler de mevcuttur.

Ardından genç kadını farklı temalar ve durumlar için, örneğin bir balo için veya havalı sokak stilinde giydirin. Çocuksu görünüm tatlı ve sevimli, erkek fatma görünümü sinirli ve seçimde ayrıca pijama partisi için pijamalar ve güzel bir yaz kıyafeti de bulabilirsiniz. Elbette Ellie de okul için havalı ve modern giyinmek istiyor. 
Bunun için kombinlenecek tek parçalar ya da elbise veya tulum gibi tek parça kıyafetler bulunmaktadır. Her görünüm farklı saç stilleri, takılar ve aksesuarlar da içeriyor. Deneyin ve Ellie'nin canı istediğinde gerçekten her şeyi giyebileceğini kanıtlayın!

İster zarif, ister romantik, ister abartılı veya sportif olsun, burada herkes için bir şeyler var! KralOyun'da Ellie: You Can Be Anything oyununu ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Ellie: You Can Be Anything

  • Oynanma sayısı: 6.072
  • Yayın tarihi: 10.|02.|2023
  • Publisher: Bitent (230)
Ellie: You Can Be Anything

Üye Yorumları