Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Emily's Home Sweet Home

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Cooking Chef Food Fever
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa's Pastaria
0+
Idle Mole Empire
0+
Paradise Island 2
12+
Papa's Pancakeria
0+
Zoocraft
0+
Hospital Hustle
0+
Cooking Mania
0+
Idle Desert Life
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. Emily's Home Sweet Home

Emily's Home Sweet Home - Yeni ev için para kazanın!

Emily's Home Sweet Home, O'Malley ailesinin bir mahalle projesi üzerinde çalışmasına ve hayallerindeki evi yenilemesine yardımcı olabileceğiniz kapsamlı bir zaman yönetimi oyunudur!

Emily'nin etrafındaki küçük aile, yeni bir başlangıç yapmak için yeni bir mahalleye taşınmıştır. Bu, mahalleye dahil olmayı ve restoran olarak hizmet veren toplum evinde komşuları beslemeyi de içeriyor.

Kontroller: Oyun fare veya parmağınızla oynanır. İlerleyen bölümlerde Emily'nin kocası Patrick gibi diğer aile üyeleri de komşuları mutlu etmeye ve yeni ev için para kazanmaya yardımcı olur.

Konuklarınıza tezgahta veya daha küçük masalarda lezzetli yemekler servis edin ve masaları güzel çiçek buketleriyle süsleyin.

Örneğin bir kek yapmak için bazı yemek malzemelerinin birleştirilmesi gerekir. Güzel bir buket farklı çiçeklerden de kombine edilebilir.... Komşuların dilekleri başlarının üzerinde konuşma baloncukları halinde görünür. Komşularınızı çok fazla bekletmeyin, aksi takdirde onları rahatsız edersiniz ve hiçbir şey almadan giderler. Onların isteklerini yerine getirdikten sonra, elbette paranızı tahsil etmelisiniz. Masalar da misafirler gittikten sonra temizlenmelidir ki yeni misafirler oturabilsin. Tüm görevleri takip edebilir misiniz?

Emily ile daha güzel çevrimiçi oyunlar

Emily's Home Sweet Home beğendiyseniz, neden Delicious: Emily's Miracle Of Life oyununu da oynamıyorsunuz?

Yemek pişirin, fırınlayın, evinizi dekore edin ve yenileyin! Tüm görevleri yönetin ve Emily's Home Sweet Home oyununu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Emily's Home Sweet Home

Emily's Home Sweet Home

Üye Yorumları