Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Enchanted Waters

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ball Drop
6+
Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Sheep Sheep Duck
12+
Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Enchanted Waters

Enchanted Waters - Yüksek skora zıpla!

Enchanted Waters, daha yüksek bir skor elde etmek için karakterinizle engellerin ve tuzakların üzerinden atlamanız gereken zorlu bir beceri oyunudur.

Bu sonsuz koşucuda, karakteriniz otomatik olarak dar bir yol boyunca ilerleyecektir. Göreviniz, birçok tuzak ve uçurumun üzerinden atlamak için tıklamak veya dokunmaktır. Ayrıca başka bir zıplama gerçekleştirmek için çift tıklayabilir veya dokunabilirsiniz.

Çeşitli, rastgele oluşturulmuş seviyelerde mümkün olduğunca çok para toplamanız gerekir. Karakterinizi kısa bir süreliğine ikiye katlayan tuzak kapıları veya portallar her şeyi daha da zorlaştırıyor! Daha sonra aynı girdiye tepki veren her iki figürü de aynı anda kontrol edersiniz. Bazen, karakteriniz için oyun bittiğinde, ikinci bir şans ve size yardımcı olacak bir güçlendirici alırsınız. Şans, daha fazla puan alıp almayacağınıza veya belki de üçlü bir atlayış yapıp yapmayacağınıza karar verir.

Koşularınızda topladığınız paralarla mağazadan yeni sevimli karakterler satın alabilirsiniz. Ayrıca mevcut yüksek puanınızı sol üst köşede görebilirsiniz. Öyleyse oyuna atlayın ve rekorunuzu kırın!

Daha fazla zor beceri oyunu

Enchanted Waters'ı sevdiyseniz, neden Tower Smash oynamıyorsunuz?

Tüm engellerin üzerinden atla ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Enchanted Waters oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Enchanted Waters

Enchanted Waters