Ever After High Dolls #kidcore

Tüm yaş grupları için onaylandı
67%
89   x  oylandı0x  oynandı

Ever After High Dolls #kidcore - dört çocuksu kıyafeti şekillendirin!

Ever After High Dolls #kidcore, dört öğrenci için görünümleri 90'ların çocuksu estetiğiyle bir araya getirebileceğiniz şirin bir giydirme oyunudur.

Kidcore tarzı, 90'lı yıllarda çocukların giydiği gibi, renkli ve neşeli kıyafetlerle ilgilidir. Ancak bugün bile, renkler ve desenler birçok çocuğa ve Ever After High'ın genç kızlarına hala ilham verebilir. Aksesuarlar ve saç modeli de dahil olmak üzere dört renkli kıyafeti bir araya getirin ve makyajla başlayın. Rengarenk makyaj sana fazla geliyorsa, onu bir kenara bırakıp normal makyaj yapabilirsin.

Sonra dolaba bakın ve sevimli elbiseler, tulumlar, gömlekler veya bluzlar, pantolonlar veya etekler seçin. Küçük kızlar beyaz taytlarda harika görünüyor, ancak seçimde renkli veya siyah kopyalar da bulunabilir. Çocuklar da son yıllarda özellikle pastel tonlardaki ceketlerle sevimli görünen kot pantolonlar giydiler.

Ancak popüler oyuncaklarla veya Pokémon gibi karakterlerle ve ana renklerle bağlantılı vahşi desenler, çocuk estetiğinde de yeri var. Şeker renklerinde takılar ve kova şapkalar, gökkuşağı renginde çerçeveli gözlükler veya güzel çantalar ve onunla birlikte sırt çantaları gibi aksesuarlar seçin.

Şimdi endişesiz bir dünyaya dalın ve KralOyun'da Ever After High Dolls #kidcore'u ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Ever After High Dolls #kidcore

Ever After High Dolls #kidcore

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
08.|06.|2022
Üretici:
Bitent (194)

x