Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Ever After High Goth Princesses

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Stardust Soirée
0+
Vintage Fairy
0+
Seven Stylish Days
6+
BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Prom Night Dress Up
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Ever After High Goth Princesses

Ever After High Goth Princesses - dört prensese stil verin!    

Ever After High Goth Princesses, dört prensesi siyah gotik görünümlerle giydirebileceğiniz harika bir giydirme oyunudur.    

Apple White, Briar Beauty, Raven Queen ve Madeline Hatter bu alt kültüre karşı her zaman zaafları olmuştur, ancak elbette okul kuralları onların üniforma giymelerini gerektiriyor. Bu yüzden dört arkadaşınızı boş zamanlarında modaya uygun gotik bir görünümle giydirin. Renk olmayan siyah, doğal olarak kıyafetin odak noktasıdır ve mor ile birlikte pembe, gül ve turkuaz ile de kombin edilebilir. Bu oldukça büyülü ve kasvetli kombinasyonlar yaratır. Ne bir makyaj!    

Elbette, özellikle etkileyici olabilen ve onu güzel piercinglerle birleştiren makyajla başlayın. Ardından kıyafeti bir araya getirin: Elbiseler, etekler, üstler, pantolonlar, taytlar ve ceketler birçok varyasyonda mevcuttur. Deseni veya fırfırları kontrol edin? Birçok geleneksel tasarım öğesi yeniden yorumlanır, yabancılaştırılır ve Gotik görünümde birleştirilir. Tarla faresi formundaki koyu renkli güneş gözlükleri de Apple White, Briar Beauty, Raven Queen ve Madeline Hatter'ı memnun edecek. Görünümü yeni, çılgın ve sahneye özgü bir saç modeli ile tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde, Ever After High öğrencileri bir sonraki partide kesinlikle başarılı olacaklar.    

Böylece Cadılar Bayramı gelebilir! Kız öğrencilere şimdi kasvetli bir tarz kazandırın ve Kraloyun'te Ever After High Goth Princesses'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Ever After High Goth Princesses

  • Oynanma sayısı: 27.735
  • Yayın tarihi: 27.|10.|2021
  • Publisher: Bitent (230)
Ever After High Goth Princesses

Üye Yorumları