Fairy Kei Fashion

Tüm yaş grupları için onaylandı
67%
77   x  oylandı0x  oynandı

Fairy Kei Fashion - dört kıyafeti pastel renklerle şekillendirin!

Fairy Kei Fashion, kawaii estetiğinin bir varyasyonunda dört görünüm oluşturabileceğiniz şirin bir giydirme oyunudur.

Fairy Kei Fashion, Kawaii gibi, çoğunlukla Japon genç kadınlar tarafından kutlanan ve sosyal medyada gösterilen bir estetiktir. Kawaii gibi, parlak pastel tonlar ve çocuksu desenler ve kesimler hakimdir. Görünüm ayrıca 1980'lerin erken dönem shoujo mangalarından, çocuk oyuncaklarından ve Batı TV dizilerinden ilham almıştır. 

Öncelikle rengarenk bir makyaj yapın, ışıltı öğelerini ve minik kalpleri eksik olmayan yüze uygulayın. Ardından bir kıyafet hazırlayın. Sevimli elbiseler, renkli pilili etekler ve uyumlu üstler, parlak ve renkli taytlarla kombinlenebilir. Beyaz, pembe, açık mor veya mavi ve diğer şeker renkleri peri kei modasının karakteristiğidir. Fiyonklar, kalpler, çizgiler ve fırfırlar sevimli görünüme katkıda bulunuyor. Renkli bir saç modeli ve sevimli bir şapka veya hatta hayvan kulaklı bir saç bandı ile kıyafet, küçük bir el çantası veya telkari takıların yanı sıra yuvarlanabilir.

Bu sevimli görünüm sizi iyi bir ruh haline sokacak ve harika fotoğraflar sağlayacaktır! Dört genç kadını şimdi yeni favori estetiğiyle şekillendirin ve Fairy Kei Fashion'ı KralOyun'da ücretsiz çevrim içi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Fairy Kei Fashion

Fairy Kei Fashion

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
06.|04.|2022
Üretici:
Bitent (174)

x