Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fantasy Horse Maker

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Horse Champs
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Dress Up The Pony 2
0+
Super Pony World
6+
Chibi Unicorn
0+
Unicorn Dress Up Coloring Book
0+
Unicorn Kingdom
0+
Renkli Küçük At
0+
Uphill Rush 12
6+
Singing Horses
0+
Jigsaw Puzzle: Horses Edition
0+
Pony Friendship
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. At
  4. Fantasy Horse Maker

Fantasy Horse Maker - Güzel fantastik at resimleri yaratın!

Fantasy Horse Maker, atları isteklerinize göre tasarlayabileceğiniz ve büyülü sahneleri bir araya getirebileceğiniz yaratıcı bir at oyunudur.

Bir at fısıldayıcısı olun ve çeşitli seçenekler arasından hayalinizdeki atları yaratın.

Oyun alanının üst kısmındaki "Atlar" altındaki damlalardan birine tıklayarak hayvanlardan birini resminize ekleyin. Ardından sahneye yerleştirmek ve görünümünü değiştirmek için fare veya dokunmatik ekran ile atı seçin.

Fantezi atınızı tasarlamak için kullanabileceğiniz sayısız seçenek var: Örneğin, postunun desenini belirleyin - bir zebra gibi çizgili mi yoksa beyaz bir at gibi düz beyaz mı olmalı? Toynakların, ağzın, gözlerin veya yelenin görünümünü de özelleştirebilirsiniz. Tüm detayları beğeninize göre eşleştirmek için geniş bir renk yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. İsteğe bağlı büyülü aksesuarları kullanın ve gerçekçi bir at cinsi mi yoksa büyülü efsanevi bir yaratık mı yaratmak istediğinize karar verin. Midillinizi boynuzlu asil bir tek boynuzlu ata dönüştürün veya kanatlı bir Pegasus yaratın - yaratıcılığınızın sınırı yok!

Ardından uygun bir arka plan seçin ve atınızın kısa bir açıklamasını ekleyin. Resme başka atlar ekleyin ve örneğin popüler animasyon dizisi "My Little Pony"den harika sahneler ve hikayeler oluşturun.

Doll Divine'dan daha fazla hayvan eğlencesi

Fantasy Horse Maker'ı sevdiyseniz, neden Renkli Küçük At'ta sevimli midilliler tasarlamayasınız!

Fantezi At Yapımcısı'nda hayalinizdeki atı yaratın ve onu at arkadaşlarıyla birlikte ilgi odağı haline getirin! KralOyun'da Fantasy Horse Maker oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Fantasy Horse Maker

  • Yayın tarihi: 17.|04.|2024
  • Publisher: dolldivine (36)
Fantasy Horse Maker

Üye Yorumları