Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Superstar Family Dress Up Game

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Superstar Family Dress Up Game

Superstar Family Dress Up Game - modaya uygun tasarımcı kıyafetleri stil!

Superstar Family Dress Up Game, ebeveynler ve çocuklar için modaya uygun tasarımcı kıyafetleri yaratabileceğiniz kapsamlı bir yaşam tarzı oyunudur.

Gösteri dünyasında başarılı olmak istiyorsanız, kıyafet seçimlerinize her zaman dikkat etmelisiniz ve bu Süperstar Ailesi de bir istisna değil. Dört aile üyesinin her biri için 200'den fazla benzersiz parçadan oluşan bir gardırop kullanarak heyecan verici bir görünüm oluşturun.

Oyunun sol tarafında hangi karakteri yaratmak istediğinizi seçebileceksiniz: baba, anne veya kız ya da oğul. Sağ tarafta ise farklı giydirme kategorilerini bulacaksınız.

Sadece kıyafet değil, aynı zamanda ten rengi, saç modeli ve saç rengi gibi fiziksel görünümün yanı sıra dudaklar, gözler ve burun da burada tasarlanabilir. O zaman emrinizde çeşitli yüksek kaliteli kıyafetler var. Havalı takım elbiselerden gündelik gömleklere, ışıltılı elbiselerden hafif dökümlü bluz ve eteklere kadar her şey burada. Her şey bu ailenin ne kadar varlıklı olduğunu ve kaliteye önem verdiklerini gösteriyor. Ayrıca gözlük, makyaj, mücevher, çorap ve süperstar ailesinin üyelerinin ellerinde tutabilecekleri eşyalar gibi aksesuarları da burada kullanın.

Canlı bir aile fotoğrafı oluşturmak için sol tarafta "Ekstra" öğesinin altında bulabileceğiniz bir arka plan kullanın. Ayrıca burada gruba katılacak hayvanları seçmekten ve parıltı, havai fişek ve komik kamera filtreleri gibi efektleri kullanmaktan çekinmeyin.

Sizin için daha ilginç yaşam tarzı oyunları

Süperstar ailesi için kendi evinizi yaratmak istiyorsanız, Home Makeover oynayın.

Şimdi Kardashian'ların kendi versiyonunu şekillendir ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Superstar Family Dress Up Game oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Superstar Family Dress Up Game

Superstar Family Dress Up Game
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat