Fashionable School Girls

Tüm yaş grupları için onaylandı
75%
105   x  oylandı0x  oynandı

Fashionable School Girls- okul için dört trend görünüm!

Fashionable School Girls, dört kız öğrenci için havalı bir kıyafet hazırlayabileceğiniz modaya uygun bir yaşam tarzı oyunudur.

Okulda modaya uygun bir göz alıcı olmak birçok kızın istediği bir şeydir ve dört yıldızımız da bunu istiyor. Bir moda ifadesi oluşturmalarına ve dört arkadaşın her biri için havalı ve benzersiz bir kıyafet bulmalarına yardımcı olun. Önce makyajınıza özen gösterin ve dudaklarla gözlerin baskın olmasına izin verin. Kaşları cımbızlayın, vay canına etkisi için kontakt lens kullanın ve isterseniz piercing ekleyin. Makyaj yapıldıktan sonra öğrencilerin gardırobunu düşünmelisiniz. Klasik kıyafetleri süslü üstler, gömlekler, süveterler, bol pantolonlar, kotlar ve eteklerle kombinleyin. Lise görünümlü çeşitli tayt ve ceketler arasından da seçim yapabilirsiniz. Daha sonra şapka, kep, gözlük ve el çantası gibi aksesuarları seçebilir ve bir saç stiline karar verebilirsiniz.

İyi giyindiğinizde dersler çok daha eğlenceli oluyor! Okul günü için yeni görünümler yaratın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Fashionable School Girls oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Fashionable School Girls

Fashionable School Girls

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
16.|11.|2022
Üretici:
Bitent (201)

x