Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fashionistas: Multiverse Adventure

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+
College Girl Coloring
0+
Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Fashionistas: Multiverse Adventure

Fashionistas: Multiverse Adventure - Fantastik dünyalarda şık bir yolculuğa çıkın!

Fashionistas: Multiverse Adventure, bir zaman makinesiyle yedi yaratıcı evrene seyahat edeceğiniz ve her birinde bir model için uygun görünümü yaratacağınız büyülü bir giydirme oyunudur.

En iyi arkadaşlar buna inanamazlar: eski bir perili evde sihirli bir zaman makinesine rastlamışlardır. Merakla cihazı çalıştırırlar ve her şey olur: Her biri farklı bir fantezi dünyasına taşınır. Şimdi yeni ortamlarına uygun bir görünüm yaratarak farklı evrenlerde göze çarpmamalarını sağlamak size kalmış.

Çizgi romanlardan, dizilerden veya masallardan tanıdığınız yedi heyecan verici ve farklı dünya sizi bekliyor! Bu büyülü yerlerin her biri, mükemmel kıyafetinizi yaratabileceğiniz tematik olarak uygun kıyafetlerden oluşan kendi seçkisini sunuyor.

Kraliçeden vampire yedi görünüm

Game of Thrones'u anımsatan ortaçağ dünyasında, kraliçelere layık asil elbiseler ya da sizi soğuktan ve uzun kıştan koruyacak kürklü pelerinler arasında seçim yapabileceksiniz. Bir sonraki moda prensesi renkli bir tatlılar dünyasına indi ve buna göre çikolatadan yapılmış şeker renkli elbiseler giyebilir. 

Çizgi roman kötülerinin veya vampirlerin dünyasına inen kız arkadaşlar için işler daha kasvetli. Ama merak etmeyin, Harley Quinn ya da sivri dişli bir vampir kraliçe gibi giyinen modacılar hiç de göze çarpmayacak.
Bilim kurgu hayranları da paralarının karşılığını alacaklar, çünkü buz prensesi kendini sadece uçan arabaların değil, aynı zamanda fütüristik elbiselerin ve el çantalarının da onu beklediği uzak bir gelecekte buluyor. Her prensesin kendi evrenine uygun geniş bir aksesuar yelpazesi de var. Sonuçta, bir fantezi dünyasında kılıç veya sihirli değnek olmadan maceraya atılamazsınız ve doğru ekipman olmadan bir kötü kadın ne olabilir ki?

Birçoğu tanıdık gelebilecek çeşitli evrenlerde şık bir yolculuğa çıkın ve prenseslerin hayallerindeki görünümü bulmalarına yardımcı olun.

Fantastik dünyalarda daha fazla yaşam tarzı oyunu

Fashionistas: Multiverse Adventure'i sevdiyseniz, neden Princesses Fantasy Makeover'nın gizemli dünyasını da keşfetmiyorsunuz?

Zaman makinesini çalıştırın ve yaratıcı kıyafetler yaratın! KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Fashionistas: Multiverse Adventure oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fashionistas: Multiverse Adventure

  • Yayın tarihi: 06.|09.|2023
  • Publisher: Bitent (244)
Fashionistas: Multiverse Adventure
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat