Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Interstellar Romance
12+
Princess Wedding Dress Design
0+
My Dreamy Flora Fashion Look
0+
Wedding Lily
0+
Billie's Weekly Planner
12+
Steampunk Wedding
6+
The Prism City Detectives
0+
College Girls Team Makeover
6+

Festival Besties

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Festival Besties

Festival Besties - Beş konser kıyafeti hazırlayın!

Festival Besties, festival sezonu için beş abartılı görünümü bir araya getirebileceğiniz harika bir giydirme oyunudur!

İster Tomorrowland, Burning Man ya da Rock am Ring olsun - bir festival ziyareti için kıyafetinize ekstra çaba göstermeye değer! Sadece bu değil, aynı zamanda ilgili müzikle iyi dans edebilmeli ve zıplayabilmelisiniz. Özellikle yaratıcı bir görünüm, kendi sosyal medya hesabınız için fotoğraflarda da iyi görünür ve diğer eğlence arkadaşlarınızın hayran bakışlarını sağlar.

Dört kadın ve bir erkek için beş kıyafet oluşturun. Barbie ve Ken benzerleri de müzik festivallerine bilet aldı. Süslü bir makyajla başlayın ve ardından göz alıcı kıyafetleri bir araya getirin. Neon, boho, fütüristik, göz alıcı, romantik veya abartılı - farklı stilleri karıştırın veya çarpıcı bir görünüm seçin. Kamera veya kulaklık gibi doğru teknik aksesuarlar, yeterli miktarda içecek, şemsiye veya vantilatör ile Festival Besties her duruma hazırdır. Artık festival eğlencesinin önünde hiçbir engel yok!

Festival hayranları için daha ilginç yaşam tarzı oyunları

Festival Besties'i beğendiniz mi? Açık hava parti eğlencesi için daha fazla kostüm hazırlamak istiyorsanız, neden Insta Girls Festival Glamping oynamıyorsunuz!

Konser için hazırlanırken günlük rutinden kaç, en iyi parti kıyafetlerini tasarla ve KralOyun'da Festival Besties'i ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat