Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Flames And Fortune

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

CityMix Solitaire
0+
Flames And Fortune
12+
Food Card Sort
0+
Solitaire Crime Stories
12+
Emily's Hotel Solitaire
0+
Gin Rummy
0+
Solitaire Match
0+
Hearts
0+
Memory Match Puzzle
0+
Soccer Merge
0+
X2 Solitaire Merge: 2048 Cards
0+
Solitaire Story Tripeaks 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. İskambil Oyunları
  4. Flames And Fortune

Flames & Fortune - Karanlık zindanları keşfedin!

Flames & Fortune, tehlikeli canavarları yenmek için destenizdeki kartları ustalıkla oynamanız gereken bir fantezi kart oyunudur.

Ejderhalar, orklar ve diğer dehşetlerle savaşmak için güçlü büyü kartları kullanan efsanevi Pyro-Paladinlerin saflarına kabul edildiniz. Zindan tarayıcısı "Card Crawl" uygulamasından esinlenen bu strateji oyununda 54 kartı stratejik olarak oynamanız ve zindanlarda savaşmanız gerekiyor.

Büyü ve kalkan

Oyunun başında desteden dört kart açılır ve altı farklı kart türü vardır:

  • Canavar kartları, kahramanınıza saldıran yeraltı zindanlarının korkunç sakinlerini gösterir. Kartın üzerindeki sayı, rakibinizin ne kadar hasar verdiğini ve onları yenmek için ne kadar saldırı gücüne ihtiyacınız olduğunu gösterir.
  • Büyü saldırıları, canavarlara hasar puanı veren saldırgan büyü saldırılarıdır.
  • Kalkan kartları kahramanınızı savunmak için kullanılır ve güçlerine bağlı olarak saldırının bir kısmını engeller.
  • İyileştirme iksirleri kahramanınızın sağlık puanlarını yeniler.
  • Altın kartlar, bir zindan turu oynadığınızda yeni kartların kilidini açmak için kullanabileceğiniz paralar verir.
  • Büyü kartları, kahramanınızın örneğin bir saldırıyı yansıtan güçlü büyüler yapmasını veya alandaki tüm kartları desteye geri karıştırmasını sağlar.

Nasıl oynanır

Bu koleksiyon kart oyununun amacı bir destedeki tüm kartları atmaktır. Büyüler, iyileştirici iksirler, altın kartlar ve kalkanlar karakterinizin sağ veya sol eline veya sırt çantasına yerleştirilebilir. Bunları canavarlara hasar vermek veya kendinizi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bir düşmana saldırmak için elinizdeki saldırı büyüsünü onun kartının üzerine çekmeniz yeterlidir. Bir düşmanın gücü sıfıra düşerse, kartı kaybolur. Ayrıca canavar kartlarını karakterinizin veya kalkanınızın üzerine sürükleyerek saldırmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak, savunmanızı aşarlarsa, güçleri kadar hasar alırsınız. Oyun alanından üç kart kaldırdığınız anda yeni kartlar çekilir.

Hamlelerinizi iyi planlayın ve karakterinizin canının sıfıra düşmediğinden emin olun, aksi takdirde oyun biter. Doğru zamanda güçlü büyüler yapın ve saldırı ve savunmaya dikkat edin. Altın toplayın, destenizi genişletin ve zindanın kahramanı olun!

Asil büyücüler ve cesur savaşçılar için daha fazla deste oluşturma oyunu

Flames & Fortune'u sevdiyseniz, Clash Of Warriors'ta rakiplerinizi yenmek için neden doğru kartları bir araya getirmeyesiniz?

Kartlarınızı ustaca kullanın ve tehlikeli zindanlarda savaşın! Flames & Fortune'u şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Flames And Fortune

Flames And Fortune
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat