Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Spider Solitaire Blue

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Solitaire Farm: Seasons 2
0+
Freecell Solitaire Blue
0+
Solitaire 15in1 Collection
0+
Spider Solitaire Blue
0+
Mr. Bean Solitaire Adventures
0+
Solitaire Story Tripeaks 3
0+
Solitaire Farm: Seasons
0+
Solitaire TriPeaks Harvest
0+
Solitaire Social
0+
Moorhuhn Solitaire
0+
2048 Solitaire
0+
Solitaire Garden
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Solitaire
  4. Spider Solitaire Blue

Spider Solitaire Blue - en iyi zamanda tam diziler oluşturun!

Spider Solitaire Blue, kartları popüler oyun prensibine göre sıralayabileceğiniz, yüksek kaliteli grafiklere sahip klasik bir kart oyunudur.

Üç geleneksel oyun modunda tek deste ile oynayın: Tek Suit, İki Suit ve Dört Suit, Fransız destesinden bir, iki veya dört suit kullanarak. Daha az iç barikat olduğu için tek bir takım kullanmak en kolayıdır.

Sıralayabileceğiniz ve ters çevirebileceğiniz on farklı deste üzerinde 54 kartla başlayın.

Spider Solitaire Blue nasıl oynanır?

Spider Solitaire Blue'daki amacınız, oyun alanı olan tableau üzerinde eksiksiz diziler oluşturmak ve böylece puan toplamaktır. Bu, papazdan asa kadar bir kart yığını oluşturarak yapılır. Papaz alttaki ilk karttır, bu yüzden masada onun için bir yer açmanız gerekir. Bu boşluğu başka herhangi bir kart veya renkle de doldurabilirsiniz. Kartları sıralarken, her zaman azalan bir kart dizisi oluşturabilir ve bağlantılı kart dizilerini birlikte taşıyabilirsiniz. Daha fazla hamle yapamazsanız, çekiliş destesinden kart talep etmelisiniz. Dikkat: Bu kartlar daha sonra tablodaki tüm çekiliş destelerine dağıtılır.

İpucu: Bir hamleyi geri almak, yani geri almak istiyorsanız, bunu sol alt köşedeki ok düğmesiyle yapabilirsiniz. Ancak, bunun için bir puan kesintisi alacaksınız. Buradan da ipuçları alabilirsiniz.

Spider Solitaire Blue'yu yeni bir en iyi sürede oynayabilir misin? Şimdi öğrenin ve Spider Solitaire Blue'yu KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Spider Solitaire Blue

  • Oynanma sayısı: 5.501
  • Yayın tarihi: 18.|06.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1561)
Spider Solitaire Blue

Üye Yorumları