Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Food Card Sort

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Mathematical Crossword
0+
Hexa Sort 3D
0+
Save The Sheep
6+
Is It Right
0+
Slidee
6+
Pin Master
0+
Toilet Pin
12+
Pin Detective
12+
Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Food Card Sort

Food Card Sort - Tüm tarifleri bulun!

Food Card Sort, lezzetli tarifler pişirmek için gıda malzemeleri içeren kartları sıralamanız gereken bir mutfak zeka oyunudur.

Bu mutfakta, çeşitli yemekleri hazırlamak için mantıklı düşünmek gerekir: Kartları tahtadaki sınırlı alanlara sıralamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Malzemeleri sadece aynı kartlara veya boş alanlara yerleştirebilirsiniz. Tarif için ihtiyacınız olan sebze, et veya diğer malzemeler tahtanın üst kısmında gösterilir. Bir ürünü işleyebilmek için alttaki depolama alanlarından birine en az on aynı kartı yerleştirmelisiniz. ”Send“ düğmesini kullanarak yeni kartlar çekebilirsiniz. Ancak dikkatli olun - yığınlar yalnızca sınırlı sayıda kart tutabilir. Tüm yuvalar dolduğunda oyun sona erer.

Beyninizi çalıştırın ve çorba, makarna ve köri pişirmek için sarımsak, balık, zencefil, mantar ve diğer birçok yiyeceği sıralayın. Tarifleri toplayın, seviye atlayın ve oyun alanında daha fazla yerin kilidini açın. Sıra dışı malzemelerle daha fazla ve daha kapsamlı yemekler sizi bekliyor!

Yemek meraklıları için daha lezzetli bulmaca oyunları

Food Card Sort'u sevdiyseniz, neden bir süpermarkette yiyecekleri sıralayıp Sort Mart oynamıyorsunuz?

Kartları sıralayın ve lezzetli tariflerin kilidini açın! Food Card Sort'u şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Food Card Sort

Food Card Sort
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat