Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Forest Match 2

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Match Mart
0+
Garden Tales 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Forest Match 2

Forest Match 2- meyveleri, fındıkları ve diğerlerini birleştirin.

Forest Match 2, ormandaki birçok meyve ve bitkiyi birbirine bağlayabileceğiniz popüler Match 3 serisinin ikinci bölümüdür.

3000'den fazla yeni seviyede çok sayıda çilek, çiçek ve fındık bağlayın! Oynarken saatlerce eğlencenin tadını çıkarın ve her zaman aynı orman hazinelerinden en az üçünü birleştirin. Dört yatay veya dikey zincir ile satır veya sütun kırıcılar oluşturabilirsiniz. Üçlü dikey ve yatay grupları çapraz bağlamak size Çapraz Güçlendirmeler kazandırır. Beşli zincirlerle, tüm bir rengi oyundan çıkarabilecek spiral bombalar kazanabilirsiniz.

Kirli bitkileri birleştirerek tekrar temiz hale getirin ve Forest Match 2'de diğer birçok zorluk ve özel görevle yüzleşin. Elbette, elinizde sadece sınırlı sayıda hamle var. Sağ taraftaki güçlendiricilerin kilidini açabilmeniz ne kadar iyi. Meyveleri ve çiçekleri takas edin, baltayla bitki simgelerini yok edin veya kazandığınız paralarla yeni hamleler satın alın. Günlük hediyeler Forest Match 2'de sürekli olarak topun üzerinde kalan tüm oyuncuları ödüllendirir.

Forest Match 2'yi sevdiyseniz, neden Garden Tales veya Candy Riddles da oynamıyorsunuz? Serinin ilk bölümü olan Forest Match de uzun süreli bir eğlence sunuyor.

Ormanın huzurunun tadını çıkarın, tüm görevlerde ustalaşın ve KralOyun'de Forest Match 2'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Forest Match 2

Forest Match 2