From Basic To Fab Villain Makeover

Tüm yaş grupları için onaylandı
120   x Likes73x Dislikes

From Basic To Fab Villain Makeover - Bravado'dan Glamour'a!

Basic To Fab Villain Makeover, Ariel'i Cruella'ya dönüştürebileceğiniz harika bir yaşam tarzı oyunudur.

Ariel, her zamanki görünümünden bıktı ve yeni bir şeyler denemek istiyor. Her zaman Cruella gibi siyah beyaz giyinmek istemiştir - neden olmasın? Ve şu anda gerçekten korkak olduğu için, kötü bir makyaj iyi bir fikir. Bu yüzden önce güzel prensesin yüzünü ve saçını temizleyin ve yatıştırıcı serumlar ve bir yüz maskesi uygulayın. Saçlar yıkandıktan, fön çekildikten ve fırçalandıktan sonra ilk önce yeniden boyayabilirsiniz. Bir taraf siyah, diğer taraf beyaz olacak. Daha sonra yeni bir saç kesimi deneyebilirsiniz. Ama önce yeni bir makyaj yapın ve renkli kontakt lensleri deneyin.

Bakım ve makyajın yer aldığı kapsamlı ilk bölümün ardından uygun gardırop seçimi geliyor. Siyah beyaz noktalı veya farklı desenli klasikler veya iki kırmızı elbise çeşidinin yanı sıra birçok farklı kesimde siyah elbiseler mevcuttur. Ayrıca siyah çanta da eksik olmayabilir.

Biraz hayal gücü ile küçük deniz kızını gerçekten iyi bir şekilde yeniden şekillendirebilirsin! Pek çok güzel makyaj ürününü, rengini ve kıyafetini hemen kullanın ve Kraloyun'te From Basic To Fab Villain Makeover'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
From Basic To Fab Villain Makeover

From Basic To Fab Villain Makeover

Oynanma sayısı:
1.507
Yayın tarihi:
28.|01.|2022
Üretici:
Witchhut (82)

x