Fun Tower Party

Tüm yaş grupları için onaylandı
78%
41   x  oylandı0x  oynandı

Fun Tower Party - Giyin!

Fun Tower Party, Rapunzel ve arkadaşlarının bir partiye hazırlanmasına yardım etmeniz gereken harika bir giydirme oyunudur!

Rapunzel, onca sıkı çalışmanın ardından iki arkadaşıyla birlikte kulesinde bir parti vermek istiyor. Bunun için elbette üçünün de şık bir görünüme ve havalı bir kıyafete ihtiyacı var. 
Mükemmel bir görünüm için ilk adım partiye uygun makyaj yapmaktır. Çeşitli göz farları, kirpikler, göz kalemleri ve rujlar arasından seçim yapabilirsiniz. Şekillendirici ürünleri istediğiniz gibi kombinleyin ve abartılı veya daha gizli bir görünüm yaratın.

Makyajınıza karar verdikten sonra yeni bir saç modeli seçebilir ve ardından gardırobunuza göz atabilirsiniz. 
Burada sevimli fırfırlı üstler, Rapunzel'in en sevdiği renk olan mor çiçekli bluzların yanı sıra havalı kot şortlar, pantolonlar ve abartılı etekler ve elbiseler bulabilirsiniz. Ancak tam teşekküllü bir kıyafet için aksesuarlar hala eksik - bu yüzden yarattığınız görünüme uygun güzel bir el çantası seçin.

Ev sahibesi giyindikten sonra, konuklarının Fun Tower Party için doğru kıyafeti bir araya getirmelerine de yardımcı olabilirsiniz. Belki de kıyafetlerini eşleştirerek üçünün de renk ya da stil açısından uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak, üç arkadaş birlikte bir selfie çekmek ve kıyafetlerini gelecek nesiller için kaydetmek istiyor.

Stil ve görünüm konusunda uzman mısınız ve bir stilist olarak prensese ve arkadaşlarına yardım edebilir misiniz? O zaman KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Kule Partisi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Fun Tower Party

Fun Tower Party

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
27.|07.|2022
Üretici:
Witchhut (69)

x