Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fun Tower Party

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

BFF Math Class
0+
BTS Signature Fashion Style
0+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House
0+
Monster Girls High School Squad
12+
Autumn Celebrations
0+
Aisha Wish Come True Makeover
0+
Festival Besties
12+
L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio
0+
Prom Night Dress Up
6+
Half & Half: Cool Fashion Trends
0+
Princess Wedding Dress Up
0+
High School Anime Dress Up
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Fun Tower Party

Fun Tower Party - Giyin!

Fun Tower Party, Rapunzel ve arkadaşlarının bir partiye hazırlanmasına yardım etmeniz gereken harika bir giydirme oyunudur!

Rapunzel, onca sıkı çalışmanın ardından iki arkadaşıyla birlikte kulesinde bir parti vermek istiyor. Bunun için elbette üçünün de şık bir görünüme ve havalı bir kıyafete ihtiyacı var. 
Mükemmel bir görünüm için ilk adım partiye uygun makyaj yapmaktır. Çeşitli göz farları, kirpikler, göz kalemleri ve rujlar arasından seçim yapabilirsiniz. Şekillendirici ürünleri istediğiniz gibi kombinleyin ve abartılı veya daha gizli bir görünüm yaratın.

Makyajınıza karar verdikten sonra yeni bir saç modeli seçebilir ve ardından gardırobunuza göz atabilirsiniz. 
Burada sevimli fırfırlı üstler, Rapunzel'in en sevdiği renk olan mor çiçekli bluzların yanı sıra havalı kot şortlar, pantolonlar ve abartılı etekler ve elbiseler bulabilirsiniz. Ancak tam teşekküllü bir kıyafet için aksesuarlar hala eksik - bu yüzden yarattığınız görünüme uygun güzel bir el çantası seçin.

Ev sahibesi giyindikten sonra, konuklarının Fun Tower Party için doğru kıyafeti bir araya getirmelerine de yardımcı olabilirsiniz. Belki de kıyafetlerini eşleştirerek üçünün de renk ya da stil açısından uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak, üç arkadaş birlikte bir selfie çekmek ve kıyafetlerini gelecek nesiller için kaydetmek istiyor.

Stil ve görünüm konusunda uzman mısınız ve bir stilist olarak prensese ve arkadaşlarına yardım edebilir misiniz? O zaman KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Kule Partisi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fun Tower Party

  • Oynanma sayısı: 2.322
  • Yayın tarihi: 27.|07.|2022
  • Publisher: Witchhut (92)
Fun Tower Party

Üye Yorumları