Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

God Simulator

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Paperly: Paper Plane Adventure
0+
Fat Cat Life
6+
Clean The Ocean
0+
Mr Racer: Car Racing
6+
Crash Car Parkour Simulator
12+
Traffic Rider Bike Racing
12+
Offroad Life 3D
6+
Flight Pilot: Airplane
12+
School Bus Driving Sim
6+
Araba Modifiye
0+
Real City Driver
6+
Racing Car
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. God Simulator

God Simulator - yeni dininizi yayın!

God Simulator, dininizi tüm dünyaya yayabileceğiniz heyecan verici bir strateji oyunudur.

Din Inc olarak da bilinen bu eğlenceli sandbox simülasyon oyunu size farklı dinler geliştirme ve fikirlerinizle mümkün olduğunca çok takipçiye ilham verme imkanı sunuyor. Monoteizm, şamanizm veya paganizm gibi farklı dinlerle oynayın ve tanrılar veya tanrıçalar olarak kendi güçlerini kullanın. Elbette, farklı zamanlarda ve farklı medeniyetlerdeki zayıflıklarla başa çıkmayı öğrenmeniz gerekecek. Örneğin kitap dinlerinin, zaten iyi okuma becerilerine sahip insanları ikna etme olasılığı daha yüksektir. Şamanizm, doğaya yakın ve göçebe yaşayan insanlarla iyi gider.

Ardından, antik, orta çağ ve modern dünyalarda, önce dönüştürmek istediğiniz kişilere tıklayın ve iyi haberlerinizi yayın. Rahibeler, vaizler ve peygamberler ile yakında ilk inananları dininize ikna edebilecek ve bunun için inanç puanları kazanabileceksiniz. Ardından daha fazla manevi veya pratik becerilere yatırım yapın ve etkinizi daha da genişletin. Ancak dikkatli olun, çok fazla katılık ve fanatizm hızla isyana yol açacaktır, bu nedenle inançlarınızı uygularken her zaman iyi bir denge sağlayın.

Dünyanın her yerinden inananlar sizi takip edecek mi? Şimdi öğrenin ve God Simulator'ı KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

God Simulator

God Simulator

Üye Yorumları