Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

God Simulator

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Police SUV Simulator
6+
Garbage Truck Simulator 2
6+
Nitro Speed
6+
Motorbike
12+
Feller 3D
0+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Cut 3D
0+
Pet Healer Vet Hospital
0+
Hurakan City Driver HD
0+
Hard Crash Car Stunts
6+
Racing Horizon
12+
City Bus Driver
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Simülasyon
  4. God Simulator

God Simulator - yeni dininizi yayın!

God Simulator, dininizi tüm dünyaya yayabileceğiniz heyecan verici bir strateji oyunudur.

Din Inc olarak da bilinen bu eğlenceli sandbox simülasyon oyunu size farklı dinler geliştirme ve fikirlerinizle mümkün olduğunca çok takipçiye ilham verme imkanı sunuyor. Monoteizm, şamanizm veya paganizm gibi farklı dinlerle oynayın ve tanrılar veya tanrıçalar olarak kendi güçlerini kullanın. Elbette, farklı zamanlarda ve farklı medeniyetlerdeki zayıflıklarla başa çıkmayı öğrenmeniz gerekecek. Örneğin kitap dinlerinin, zaten iyi okuma becerilerine sahip insanları ikna etme olasılığı daha yüksektir. Şamanizm, doğaya yakın ve göçebe yaşayan insanlarla iyi gider.

Ardından, antik, orta çağ ve modern dünyalarda, önce dönüştürmek istediğiniz kişilere tıklayın ve iyi haberlerinizi yayın. Rahibeler, vaizler ve peygamberler ile yakında ilk inananları dininize ikna edebilecek ve bunun için inanç puanları kazanabileceksiniz. Ardından daha fazla manevi veya pratik becerilere yatırım yapın ve etkinizi daha da genişletin. Ancak dikkatli olun, çok fazla katılık ve fanatizm hızla isyana yol açacaktır, bu nedenle inançlarınızı uygularken her zaman iyi bir denge sağlayın.

Dünyanın her yerinden inananlar sizi takip edecek mi? Şimdi öğrenin ve God Simulator'ı KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

God Simulator

  • Oynanma sayısı: 3.612
  • Yayın tarihi: 11.|03.|2022
  • Publisher: GameDistribution (1453)
God Simulator

Üye Yorumları