Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Goddess Freya

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Wonderland Spell Factory
0+
Style Exchange Challenge
12+
Kate Middleton Fashion
0+
Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Goddess Freya

Goddess Freya - İlkbaharda İskandinav görünümleri yaratın!

Goddess Freya, bir İskandinav tanrıçasına stil verebileceğiniz efsanevi bir giydirme oyunudur.

Metres anlamına gelen Freia veya Freyja olarak da bilinen Freya, İskandinav aşk ve evlilik tanrıçasıdır. İskandinav panteonunda Odin, Thor ve Loki ile birlikte en önemli tanrıçalardan biridir. Roma tanrıçası Venüs'e benzer ve mutluluk, aşk, bereket ve baharın koruyucusu olarak kabul edilir. Genellikle orman kedileri tarafından çekilen bir arabanın üzerinde altın kolyeli güçlü bir genç kadın olarak tasvir edilir.

Kendinizi Kuzey Avrupa'nın efsanevi dünyasına bırakın ve tanrıça için kendi görünümünüzü yaratın. Uzun saçları için uygun bir saç modeli seçerek başlayın ve saçlarını gevşek mi, tutturulmuş mu yoksa bukleler halinde mi kullanacağına karar verin. Bahar tanrıçası olarak konumuna uyması için saçlarını renkli çiçek aranjmanlarıyla süsleyin.

Ardından Freya için kıyafet seçin. İsteğinize göre birçok ayrı parçadan zarif bir Viking elbisesi oluşturun. Kıyafeti kolyeler, altın bilezikler ve diğer aksesuarlarla tamamlayın. Efsaneye göre, cüceler tarafından dövülen ve "Brisingamen" adı verilen kolyesi onun büyüsünü güçlendiriyordu. Ona uçuş gücü veren büyülü şahin pelerinini giydirin ya da tanrıçanın kendi versiyonunu yaratın! Son olarak, yanına iki vahşi kedi ekleyebilirsiniz.

Mitoloji hayranları için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Goddess Freya'yı sevdiyseniz, neden Yunan aşk tanrıçası Afrodit'i stilize etmiyorsunuz ve Greek Gods oynamıyorsunuz! Ya da İskandinav tarzına sadık kalın ve Viking Woman oynayın!

Tanrıça Freya için İskandinav tarzında ilahi bir kıyafet yaratın! Goddess Freya'yı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Goddess Freya

Goddess Freya

Üye Yorumları