Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Grand Extreme Racing

6 yıldan itibaren onaylandı

Informationen zum Spiel

Fahren: WASD // Nitro: L.-Shift // Resetten: "R" // Kamera: "C"

Benzer Oyunlar

L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
0+
Hard Wheels Winter 2
6+
Funny Mad Racing
12+
Real City Driver
6+
Speed Demons Race
6+
Racing Car
6+
Highway Cars Traffic Racer
12+
Street Car Race Ultimate
6+
Formula Rush
0+
Real Drift Multiplayer
12+
Nitro Speed
6+
Extreme Blur Race
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Araba Yarışı
  4. Grand Extreme Racing

Grand Extreme Racing - Şampiyonluk için yarışın!

Grand Extreme Racing'de motorun kükremesine izin verin ve bir sürücü olarak becerilerinizi kanıtlayın! Bu hızlı tempolu 3D yarış oyununda tüm becerilerinize ihtiyacınız olacak çünkü pistteki rakipleriniz gerçek profesyoneller.

Avustralya, Meksika veya Brezilya'daki pistlerde diğer dokuz Formula 1 benzeri yarış arabasına karşı dünya şampiyonluğu için yarışın ve sonunda şampiyonluğu eve getirmek için iyi bir sıralama ile en çok puanı toplamaya çalışın. Elbette, garajdaki aracınızı yükseltmek veya daha iyi bir araba satın almak için kullanabileceğiniz yüksek para ödülü de var.  

Yarışta her viraj kazanmanıza ya da kaybetmenize karar verecek: güçlendiriciyi kullanın ve saniyeler kaybetmemek için mümkün olduğunca verimli sürün. Hepsinden önemlisi, bariyerlere çarpmaktan kaçının, çünkü o zaman değerli zamanınızı ve birinci olma şansınızı kaybedersiniz.

Bu nedenle, önce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bunu "Pratice" modundaki herhangi bir pistte yapabilirsiniz. Tek oyuncu olarak, bilgisayara karşı veya aynı klavyede bir arkadaşınıza karşı yarışın. Burada para ödülü kazanmayacaksınız, ancak unvan mücadelesinde size yardımcı olabilecek çok fazla deneyim kazanacaksınız.

Ancak Grand Extreme Racing daha da fazlasını sunuyor: "Challenge" modunda, zamana karşı tek başınıza bir tur atın ve bir ödül kazanın ya da aynı klavye üzerinde bölünmüş ekranda başka bir oyuncuya karşı yarışın. Bu şekilde kısa sürede gerçek bir yarış profesyoneli olmanız garanti ve rakiplerinizi arkanızdaki pistte toz içinde bırakabilirsiniz!

Dünya şampiyonluğu unvanını kazanmayı başarabilecek misin? Grand Extreme Racing'i şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!   

Oyun hakkında bilgi:

Grand Extreme Racing

Grand Extreme Racing

Üye Yorumları