Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hair Challenge Rush

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Bowling Stars
0+
Pac-Xon New Realms
6+
Save Ed
6+
Ball Drop
6+
Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Hair Challenge Rush

Hair Challenge Rush - Saçınızı uzatın!

Hair Challenge Rush, bir kadın karakterle zorlu bir engel parkurunun üstesinden gelmeniz ve mümkün olduğunca çok saç parçası toplamanız gereken kıllı bir beceri oyunudur.  

İyi refleksler gösterin ve karakterinizi yüksekte testereler ve diğer tuzaklarla dolu parkurda dikkatlice yönlendirmek için fareyi veya dokunmayı kullanın. Yolda, saç stilinizi azar azar uzatmak için mümkün olduğunca çok sayıda renkli saç uzatması toplayın. Ancak dikkatli olun: saçlarınız ne kadar uzun olursa, siz yürürken o kadar fazla sallanırlar ve testerelerden veya kesicilerden birine takılabilirler! 
Engellerden birine çarparsanız, uzun saçlarınızın bir kısmını kaybedersiniz - ve bu kuaföre bile gitmeden olur! Ayrıca, yoldan sapmadığınızdan emin olun, aksi takdirde oyun turu sona erer ve seviyeye yeniden başlamanız gerekir.

Bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaştığınızda, ölçüleceksiniz: Peri masalındaki Rapunzel gibi, karakteriniz saçlarının bir ölçüm çubuğu boyunca dökülmesine izin verir. Ne kadar uzun olurlarsa, o kadar çok para kazanırsınız. Kazandığınız parayla mağazadan karakteriniz için yeni görünümler satın alabilirsiniz. Bu kabarık mini oyunda kaç seviye tamamlayabilirsiniz?

Parkurda daha fazla yaşam tarzı seçimi

Hair Challenge Rush'ı sevdiyseniz, neden Truth Runner'da karakterinizin hayatını kontrol altına almıyorsunuz?  

Engelli parkuru ustalıkla aşın ve Rapunzel yelesi ile bitiş çizgisine ulaşın! Hair Challenge Rush'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hair Challenge Rush

Hair Challenge Rush
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat